Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokszor írjátok, hogy elsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor írjátok, hogy elsőre a legfontosabb, hogy egy pasinak jó dumája legyen. Ez mit takar?

Figyelt kérdés
Legyen humoros? Rámenős? Összeszedett? Mit takar az, hogy jó duma?
2012. dec. 11. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyen vicces nekem ez nagyon bejön :)
2012. dec. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Ez annyit tesz, hogy EGYSZERRE legyen jó dumája, legyen "szép" meg ilyenek, gazdag is, kisugárzás, "sárm", nagy f@sz. És ez mind egyszerre mindig tökéletesen. Ha nem akkor kasza van a magunkfajtának, mert "há *gagyi kifogás*".


Legyél ez mind és nyersz. Ha nem akkor üdv a klubban.

2012. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

2. válaszoló te egy idióta vagy.


175 magas vagyok, külsőre tök átlagos, farkam is átlagos, 16 cm, na nem mintha ezt mutogatnám bárkinek, meg a fejemre lenne írva, gazdag sem vagyok, de olyan kiállásom és dumám van, hogy 16-30 szinte bárkit leveszek a lábáról, és elég sokakat a bugyijukból is könnyedén kibeszélek. Nem kell ide semmi más, csak jó duma és önbizalom.


20F

2012. dec. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én tuti nem így, ebben a formában fogalmaztam volna meg, de tulajdonképpen igen, nekem is ilyesmi a legfontosabb. Fontos, hogy legyen jó a humora (mármint nekem - mondjuk a minden kötőszóból viccet csináló, még a legszomorúbb dolgokon is röhögő, tortadobálós-kaki-pisi-fing-humorral operáló pasasoktól a hideg ráz), érdekesen beszéljen és ami a legfontosabb, legyünk egy hullámhosszon, lehessen vele beszélgetni. Ne legyen szótlan néma kuka, kezdeményezze a beszélgetést néha. hozzon fel jó témákat, és tudjunk sok mindenről beszélgetni, pl. színház, irodalom, filmek, közélet, hírek (ne csak a tévéről meg a munkájáról).
2012. dec. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek nem jövök be, de a saját vadászterületemen +/- 10-15 év korkülönbséggel szinte bárkinél jó tudok lenni a szövegemmel.

Annyi titkom, hogy érdeklődő vagyok és sok témához hozzá tudok szólni. Ha valakit meg akarok szólítani, akkor nem gondolkozok, hanem megszólítom. Improvizálok.

Valaki szereti a humoromat, valaki meg érti.

2012. dec. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igazán ezt nem lehet így elmondani. Mert szituáció függő erősen. Egyébként fentebb jól írta az illető, kapott is egy zőld kezelést is tőlem, hogy sokmindenről lehessen vele beszélni, legyen nyitott, meg legyen azonos intelligencia szinten a beszélgető lánnyal. Egyébként az egy jó ötlet,hogy lökj be egy Richard Gere féle romantikus maszlagfilmet, nézd meg,hogy az a fickó mit produkál, azt szeretik állítólag a nők eléggé :)) Na ha egy olyan szintet fel tudsz vonultatni, akkor nem hinném, hogy nagyon szar vagy velük. Nézd meg a Micsoda nőt vagy ilyesmi szarokat, abban láthatod,hogyan kell.

Elárulom azért nem egyszerű dolog, meg külső is sokat vet a latba. HA eleve egy bamba hülye f asz bürge fejed volna, aminek a szemébe nézve nem sugárzik az értelem belőled, akkor el vagy ásva. a szemek sokat számítanak. Vannak ilyen totál kifejezéstelen halszemű emberek, mintha nemrég szalajtották volna őket a Lipótról. Azokat nem nagyon szeretik a nők valahogy :)) Tehát ha szinten aluli bunkó fa sz fejed van, akkor el vagy kapálva. Ez a humoros dolog is olyan kétélű, mert vannak kifejezetten komolyabb nők, akik egyáltalán nem igénylik a humort. Ez a légy humoros duma szerintem csak egy eszköz. Az emberek a rideg, hideg tekintetű zord emberektől rettegnek, főleg a nők. Persze némelyiket szexuálisan kifejezetten vonzza az ilyen kanosabb kinézet, de akkor is félnek. Ezt a félelmet bennük fel kell oldani valamivel. A humor az pedig ennek az eszköze. Egyszerüen ha valaki humorkodik, akkor nem aggresszív, nem bántó és sértő szándékú. Könnyebb lazulni a társaságában. Oldottabb a légkör ,és jobban ki is tud tárulkozni ilyenkor mindkét fél. A nők ezt nagyon is tudják érzik. Ezért van előnybenn áluk ez a humor dolog. De ha nem vagy egy humordömping, de mégis valahogy tudsz szimpatikus, esetleg olyan hozzáállású lenni, amivel elbűvölöd, az is megteszi, de ez ritkább, nehezebb.

A humorkodást is baromi nehéz úgy bekalibrálni,hogy ne is legyen favicc, ne legyen túl bunkósan morbid, meg azért röhögni is lehessen rajta, túl közhelyes ezerszer elsütött sem legyen. Van azért elvárás na. Nem mindenkinek megy ez ,meg erősen szituác függő. Rámenősség ugyanez, ezt is állatira nagy érzékkel kell tudni bekalibrálni,hogy mennyi a kevés meg a sok. Ezzel is rohadtul el tudod vadítani a kölökmacska szinten lévő nőket. Elég egy szar mozdulat, aztán elmenekül tőled. Ha meg egy távtartó vagy, akkor azt hiszi,hogy gyáva vagy, vagy csak barátkozni akarsz satöbbi. Szintén szarügy. Jó duma is olyan, hogy ha nincs meg a közös érdeklődési kör, szövegelhetsz neki ezerrel, le fogja szarni. HA olyan a világeszméd, ami nem összeegyeztethető az övével, akkor szintén kapa. Ha túl fárasztó vagy számára, akkor nem fogja keresni a társaságodat többé. Ha meg sokat boligatsz, hagyod hogy ő érvényesüljön zömében, akkor az a baj, mert akkor meg vagy hülyének néz, meg némaleventének, vagy azt hiszi, hogy te unod őt. Ez is szar.

Egyszerüen nagyon könnyű akár "milliméterekre is" elcsúszni az optimum személyiség határaitól, és máris egy igazi kétlábon álló fa sznak leszel nézve. Nem kellesz kategoria.

Azok az emberek, akik keveset társalogatk , ismerkedtek életük során, halkszavúak, nem beszédesek, sose nőztek, mert nem hozta úgy az élet, és nem ismerik a másik nem igényeit, azok KI-BA-SZOTT-NAGY!! hátránnyal indulnak neki az ismerkedésnek, főleg húsz éves koruk felett. Egyszerüen ez is egy öszntönös, másrész tanult tudomány,hogy hogyan kell jól csiálni a nőzést. Ha nem tudod, akkor el vagy vágva, és lehetsz első blikkenetre egy király, jó kiállású sportos határozottságot kívülsől sugárzó egyén, nem jutsz bele a kisajkaiba.

2012. dec. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nekem meg az a tapasztalatom, hogy nője válogatja, hogy mi jön be neki. Volt, akit az intellektuális humorommal és a műveltségemmel vettem le a lábáról, mást meg azzal, hogy folyamatosan bókoltam és puncsoltam neki. De ott pont jól jött ki, pont a jó oldalamat vettem elő a megfelelő lánynál.

Azt még úgy összehozni, hogy pont annak toljam a neki megfelelő stílust, akinek esetleg még kinézetre is az esete vagyok.. Belegondolni is rossz hogy milyen kicsi az esély egynél.

2012. dec. 12. 10:10
 8/11 anonim ***** válasza:
pl. -szia cica van gazdád?- nekem nem jön be. a vicceseket jobban szeretem:)
2012. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es, pont erről is van szó többek közt. Nincs ráírva hogy milyen fajzat, mit ,milyen féle stílust kell neki nyomatni. Ez a gond,hogy az egyik nagyon elvárja,hogy agyon legyen ajnározva, egekig dícsérve behódolsz, máris elolvad tőle, a másik féle meg le se szarja, a világ legtermészetesebb dolgának veszi, hogy ő egy istennő és kifejezetten unja ha nyomod neki ezt a féle sodert. Van amelyikkel lehet bunkózni, még mélyebbnek érez tőle, van amelyik meg pofánver/ne/ ha persze engedném neki.
2012. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
7/9.. Van és nem szereti a patkányokat :D erre így válaszolsz :D xD
2012. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!