Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetnék meg vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg vele?

Figyelt kérdés
elsősorban olyanok válaszát várom akikkel hasonló helyzet volt. van egy fiú a suliban nekem nagyon tetszik ő egy ével. idősebb nálam, mostanában elég sokszor összefutunk (büfében vagy egymás mellett van óránk) én nagyon szeretnék beszélgetni vele vagy valmilyen kapcsolatot teremteni. nagyon szeretném megismerni, úgy hallotzam róla, hogy nagyon jó fej és rendes srác. mindenki azt mondja, hog jelöljem meg a közösségi oldalon (facebook) de, én nem ott akarom megismerni hanem személyesen akarok beszélgetni vele. valami ötlet? (oszt. társam azt mondta, hogy "mennyek neki véletlenül "mintha nem figyeltem volna és nézzem meg mit reagál")
2012. dec. 12. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

na figyelj xd :D

én 16/F vagyok, és 8hónapig jártam egy 13-14 évessel.

mégpedig fészbukon ismerkedtünk meg, mégpedig úgy hogy láttam a képeit, megtetszett és nem tudtam hogy beszélgessek vele, nem is nagyon erőlködtem, aztán egy osztálytársa odajött hozzám, és érdeklődött a nevem felől...egyből tudtam h a csajt érdeklem, és ezért ráírtam, h miért jött oda hozzám a gyerek, és ebből lett egy 870ezer üzenetből álló beszélgetés, minek alatt megnéztünk egy filmet, összejöttünk, együtt voltunk. röviden ennyi a történet.

Magyarul nem hülyeség ott ismerkedni. Élőben szinte reménytelen, mert mivan, ha rosszul sül el? max menny oda hozzá, ha egyedül van, vagy ha éppen megy egyedül haza :)

2012. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kezdjük azzal,hogy tegezz nyugodtanDDD
2012. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

870ezer üzenet :)))


ja meg Tocsik is hvai 8000 órát telefonált munakügyben. (gyengébbek kedvéért, ennél egy hónap valamivel kevesebb órából áll, ki lehet számolni)

2012. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem menj nyugodtan oda hozzá, és ha el is utasít, SEMMIFÉLEKÉPPEN NE MUTASD KI HOGY MEGBÁNTOTT ! oké?:) Merj vele megismerkedni, ha a többiek szerint is jófej, számodra is az lehet. Ne parázz. Kezeld lazán.:') sok sikert!
2013. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!