Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A klapp.hu társkeresővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A klapp.hu társkeresővel milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Megéri előfizetni?

2012. dec. 12. 20:12
 1/7 anonim válasza:
szerintem nem éri meg , vacak oldal .. de ez az én véleményem csak ..
2012. dec. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért vacak? Nekem elsőre jónak tűnt.
2012. dec. 13. 07:48
 3/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, de legfőképp a tarifák és hogy milyen funkciók érhetők el ingyen és miért mennyit kell fizetni. Az egy eléggé rossz pont, hogy erre nem derül fény.
2013. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rick92 válasza:
Mint a legtöbb társkeresőn, ingyenes regisztráció után megnézhetsz profilokat, de üzenni csak akkor tudsz, ha előfizetsz. Ha tudni akarod kinek tetszettél, azért is fizetni kell. Én nem fizettem elő, de ezt irják is, hogy mit lehet és mit nem ingyen. Hogy megéri-e? Azt nem tudom, anélkül viszont értelme nincs, elérhetőséget nem írhatsz ki, így nem tudnak kapcsolatba lépni veled. 1 vagy 2 napig kilehet próbálni díjmentesen, ha jól rémlik. 20/F
2013. febr. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
Az, hogy megéri-e - relatív, engem a konkrét árak érdekelnének, hogy egyáltalán eldönthessem érdekel-e, de ez így jó tisztességtelen, hogy elsunnyogják. Szóval valaki - konkrét árak???
2013. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
Nnna, megvan az infó: 30 napra 1300 Ft online bankkártyás fizetéssel, 90 napra 3250 és 5400 Ft 180 napra. Vagy ehelyett kreditvásárlás 50 db 2200. Állítólag ez egész olcsó.
2013. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
Ja hát és gondolom a választék a regisztráltak számától függ elsősorban, az most még 50000 alatt van kicsivel.
2013. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!