Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hív el másodszorra is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív el másodszorra is?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal és nagyon jól éreztük magunkat. Bókolt, dicsérgetett szóval kimutatta, hogy tetszem neki. Minden nap beszélünk azóta közösségi oldalon de még nem hívott el újra randizni. Szerintetek miért? Várjam ki amíg lép vagy kezdeményezzek?
2012. dec. 13. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak annyit ejtenék el neki, hogy nagyon jól érezted magad a talin, élőben még jobb volt a beszélgetés. Ebből szerintem értheti, hogy mire gondolsz, a második randira.


De mikor volt az első randitok?

2012. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írtam már neki, hogy jól éreztem magam. A hét elején találkoztunk.
2012. dec. 13. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
:D nekem 3 hét után mondta hog legyen második. kifogások, hogy nem voltam itthon beteg voltam stb.... szerintem csak félt
2012. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó azt aláírom, hogy türelmetlen vagyok nagyon is. Már szeretnék újra találkozni vele :)
2012. dec. 13. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem fog tetszeni, amit írok, de az a helyzet, hogyha nem hív el újra randizni, akkor valószínűleg nem jössz be neki. Azt nem állítom, hogy aznap este nem érezte jól veled magát és, hogy nem szeret veled beszélgetni a közösségi oldalon, de, ha nem lép, akkor valószínűleg nem akar tőled többet.


Nemrég én is így jártam egy sráccal. Találkoztunk, jól éreztük magunkat, de nem hívott többet. Na vajon miért?


És ne magyarázd be neki, hogy biztos azért nem hív, mert fél a visszautasítástól vagy várja a sültgalambot (vagyis téged :) ). Hidd el, még a leggyávábbak is ilyenkor képesek lehozni a csillagokat annak, aki nekik tetszik. Szóval, ez van. Keresd inkább a következőt, ahelyett, hogy vársz valakire.


22/L

2012. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!