Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt, de azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt, de azt mondta nincs ideje. Na de másodszorra is ezt mondta. Akkor most?

Figyelt kérdés

Én 18/F ő 18/L. Igen, ismerem őt, 4 éve egy osztályba járunk. Most légyszi kíméljetek az "oszt. társsal nem lehet járni"-típusú hülyeségekkel. Jóban vagyok vele, szinte minden nap beszélünk. Egyik nap végre rászántam magam, és küldtem neki egy sms-t, hogy akkor ő most végülis jár-e valakivel. Azt mondta nem. Utána szintén sms-ben megkérdeztem, eljönne-e velem valahová a hétvégén. És, azt mondta, hogy mostanában nagyon elfoglalt/nincs ideje. Ok. Következő hét pénteken megkérdeztem msn-en, hogy van-e programja szombatra. Van hát, kistesójára kell vigyáznia.

Most komolyan csak pechem van, vagy le akar rázni? Az a probléma, hogy tökéletesen hiteles amiket mond, és nekem sincs sok időm mostanában, akkor neki mitől lenne? (érettségi...) Az iskolában meg nem zárkózik el tőlem, ugyanúgy megvagyunk mint eddig.


2010. febr. 10. 03:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetnél tökösebb, és nem smsben és msnben kérdezgetni. Úgy is gondolhatja, hogy szóba félsz megkérdezni!
2010. febr. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, kedves kérdező, egész nyáron próbáltam elhívni 1 lányt, de valahogy mindig volt valami dolga, akkor azt hittem hogy csak leakar koptatni, de mára rájöttem, hogy mindig igaza volt, ugyanis a szülei eléggé befojásolták...jó hát persze szülők...Szóval, szerintem adj neki esélyt, lehet hogy igazat mond, csak épp peched van...ne búsulj! :)

15/F

2010. febr. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: Megkérdezném én személyesen is, csak sajnos, ő sosincs egyedül... MINDÍG, mindíg van körülötte valaki, olyan emberek is, akik hetekig ezen poénkodnának. Nem akarom őt kitenni ennek...


Második: köszi :)

2010. febr. 10. 05:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha már 2 szer is azt mondta hogy nem ér rá és nem mondott semmit hogy végül is mikor lenne jó neki akkor szerintem nem akar tőled semmit.

Ha tényleg nem érne rá és szeretne veled találkozni akkor kitalált volna egy másik időpontot ami jó neki.

2010. febr. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer megkérdezted így tőle változtatni nem tudsz rajta... Viszont ez nagyon lerázósan hangzik, sosincs ideje:S Na eljött az idő, hogy face to face megkérdezd tőle, és ott úgyis látod, ha cask hazudik..., vagy terel...Már eleve ezt kellett volna. De nem értem mé pont smsben? akkor már inkább msn, de sms az még az msn es dolognál is nagyobb hülyeség.
2010. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utsó vok: ha terel, akkor egyértelmű a dolog, és felejtős...

20F

2010. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hasonló a helyzet,csak nekem azt írta sms-ben,hogy:oké majd hívlak. ez 2 hete volt,de akkor minek nem lehet ezt nyíltan megmondsani,hogy nem akar semmit és csak hiteget?!?miért nem lehet manapság gerincesnek lenni?
2010. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! 18 évesen már igazán túlléphetnél azon, hogy juj ciki elhivni egy lányt, mert meglátnak... Legyél kicsit tökösebb, menj oda hozzá és kérdezd meg. A szemén úgyis látni fogod, hogy kamuzik vagy tényleg nem ér rá
2010. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Le akar rázni. Ha randizni akarna, ráérne. Ha mégsem, akkor ilyesmit mondana: - Sajnos az éppen nem jó, de másnap szívesen.
2010. febr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!