Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmi gond. Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi gond. Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Részletesen leírtam mindent. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

16 éves középiskolás lány vagyok, aki beleszeretett az osztálytársába. Egyszerűen elolvadok tőle. Én lényegében eléggé pörgős, aktív, beszédes típus vagyok, a srác meg olyan titokzatos. Úgy értem..beszél, meg viccelődik, meg nagyon jó fej, mindenki szereti..de valahogy olyan varázslatos és valahogy mintha lenne egy külön világa. Soha sem volt még barátnője, így az udvarlás, vagy flörtölés témában abszolút -0. Nem tudja, hogy kell egy lányhoz közeledni és szerintem nem tudja mit csináljon ha egy lány bejön neki.Gyakran ülünk egymás mellett, hol ő ül mellém, hol meg fordítva. Általában keressük egymás társaságát..A dolgait általában védi és nem adja oda senkinek, nekem mégis odaadja, és segít. Fimet tölt le, hogy az egyik órán együtt nézhessük. Sokat beszélgetünk, viccelődünk. Valahogy úgy érzem, hogy tetszem neki, mert egyik lánnyal sincs ilyen jó viszonyban, mint velem. Amikor volt valami bajom azonnal érdeklődött, segített és kereste a megoldást a problémámra. Csillog a szeme egyszerűen. Mondja, hogy jó fej vagyok, aranyosabb és normálisabb mint a többi lány. Facebookon napi szinten beszélünk, változó, hogy ki ír rá a másikra, és hogy milyen indokkal. Én vagyok az egyetlen lány akivel Facebookon beszél. Félek, hogy beleestem a barát zónába. Bár, látszik rajta, hogy valamilyen szinten kedvel. Én is teszek apro jeleket, nevetek, mosolygok rá, néha megérintem, pl. multkor megvártam vele a közlekedési eszközt amivel ment haza, mert késett. Kérlek segítsetek, hogy hogyan és mi módon tudnék még jobban a közelébe férkőzni, és megtudni, hogy ő mit gondol rólam és mit érez. Probáltam már haverjaitól érdeklődni amikor szóba jött valahogyan..de nem tudnak semmit, mivel nem az a típusú fiú, aki ezeket megosztja bárkivel is.

Kérlek részletes választ adjatok! Előre is köszönöm.



2012. dec. 13. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerű, ha ő nem hív el, hívd el te valahova. Menjetek moziba, üljetek be valahova vagy csak simán sétáljatok. Nem hiszem, hogy barátzónába estél, csak mivel ilyen visszahúzódó nem mer kezdeményezni. Tényleg kérdezd meg tőle, hogy nem mentek-e el valahova. A válaszából meg a reakciójából már sok mindent leszűrhetsz.
2012. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én a Te korodban telente korizni hívtam a lányokat.

Jó móka. Aktívan telik az idő, ha beszélgetni akartok van rá lehetőség, ha mókázni hülyéskedni akartok a jégen ez sem gond és persze ha romantikázni ott a kézen fogva korizás lehetősége. Ha már fogjátok egymás kezét negy baj nem lehet.

Abban sincs semmi, ha Te kérdezel rá, hogy nem lenne kedve korizni....már persze ha van a közelben jégpálya.

2012. dec. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Jaj ez nagyon aranyos :) Kívánom, hogy összejöjjetek!
2012. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szerintem is hívd el valahova:D én is hasonlóhelyzetben vagyok :d és most én is azt fogom tenni. hívd el beszélgetni, vagy esetleg, ha jó tanuló, akk. hívd el, hogy "korrepetáljon" ( azt hiszem így írják xD ) remélem tudtam segíteni. hello
2012. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg valamilyen módon kezdeményezni.Hívd el valahova.. próbálj meg rátérni a szerelmi témára és majd valahogy kijön hogy tetszik-e neki valaki és ha igen ki.. nem akarlak elkeseríteni de az hogy ő veled sokkal különbül bánik mint a többi lánnyal nem jelenti azt, hogy tetszel neki.. lehet, hogy csak szimpatikusnak látott majd valahogyan elkezdett benned megbízni ezzel pedig megtalálta benned a jó barát kapcsolatot..:)
2012. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, elhívtam. Sőt, még ő hívott el engem hamarabb. 2 alkalom össze is jött, amikor ő hívott el. De a 3. alkalom nem jött össze, mert közbejött mind a kettőnknek valami..De azt kérte tőlem, hogy bármi alkalom van, akkor legközelebb szóljak neki, mert szeretné...
2013. jan. 3. 11:49
 7/7 A kérdező kommentje:
EGYÜTT VAGYUNK ÉS SZERELMESEK:) ÖSSZEALAKULT VALAHOGY A DOLOG:)
2013. márc. 9. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!