Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír rám senki netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír rám senki netes társkeresőkben? A képpel van a gond? 25/F

Figyelt kérdés
Ide nem akarom kitenni, de privátban elküldöm mindenkinek aki ír!
2012. nov. 26. 08:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Igen, minden bizonnyal.
2012. nov. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Azzal is lehet, lehet gond a profilod is, hisz az is tükrözi az egyéniséged, és nem utolsó sorban, még akinek tetszel is, nem fog Rád írni mert Te "lennél" a férfi! Te írj ember!
2012. nov. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
#2: azért ez társkeresőn nem így működik, különben egyetlen férfi profilnak se lenne értelme.
2012. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy nő!
2012. nov. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

#3:

Ezt nem értem...

A profilnál én arra gondoltam, hogy miképp kitölti, keveset már az is elárul nem csak a külsőről, ha nem az egyéniségéről is ...

2012. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
A férfinak kell írnia. A nő megnézi a férfi adatlapját, és eldönti, hogy rövidre zárja a levelezést, vagy tetszik-e neki.
2012. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Jaja. Neked kell írni. Én is mindig én írok az üzik tegyük fel (csajok pasik) leírom neki hogy szimpatikus az adatlapja alapján és megismerkednék vele. Azt majd kiderül. De am nem hiszek az iylen netes társkeresőben de míg nem lesz nagyobb ismeretségi köröm addig megfelel, közben meg bulikban csajozni:D


21/F

2012. nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

nem lehet, hogy rossz a háttér?


valami olyasmi van a képen, amiről mondjuk azt feltételezik, hogy nagyon csóró vagy


23l

2012. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

10:11


szóval anyagiakra mennek a nők? hogy is van ez?!

2012. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Neked kellene írni, aztán a lány vagy válaszol vagy nem. Mondjuk ha írsz akkor is próbálj meg ne olyan levelet írni, amiről ordít, hogy tucatlevél. (Pl.: "Szia, a profilod alapján nagyon szimpatikusnak tűnsz. Lenne kedved ismerkedni?) Utóbbi példa azért rossz, mert kb. ezt akármilyen lánynak elküldheted, és az jön le belőle, hogy egy pár értelmes gondolatot sem sikerül megfogalmaznod.

A kép: ha valaki rondán néz ki, akkor ez elriaszthatja a csajokat. Amíg rólam volt kinn, nekem sem írtak. Aztán leszedtem, és válaszok is jöttek. Mondjuk mindegyik levelemben próbáltam olyan kérdést feltenni, amire normálisan is lehet válaszolni, nem csak egy sima eldöntendő kérdés volt benne.

2012. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!