Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden nap beszélünk chaten de nem találkozunk?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nektek kéne tudni, nem nekünk.
2012. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg félénk lehet pedig már taliztunk akkor nem tűnt annak.... most ebből mit vegyek le akkor? bókolgat kedveskedik de nem találkozunk igazán? Lehet ebből még valami? Hasonló szitu?
2012. dec. 13. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt egy sráccal. Nekem az volt a véelményem, hogy ha nem képes rámszánni egy kis időt, akkor nem érdekel. Azóta nem is írok neki, szép lassan megszakadt a kapcsolat.....
2012. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mondjuk ha nem szeretne veled találkozni akkor felesleges ez az egész :D de ha mondjuk te nem mered elhivni az már más :D
2012. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
van hasonló szitu :D nekem már sikerült elmélyítenem a dolgot... sztem van remény!
2012. dec. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
itt is hasonlo ! vagyis elhiv, kb talalkozas utan 1 hettel, utana ezt is hetekig huzzuk, es 3het utan van a tali..
2012. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb chates csak unatkozik és jó elverni így az időt, ezek eleve nem is kapcsolatok ha úgy vesszük. Vagy esetleg tartózkodó, fél, vagy egyszerűen ez neki jó poén s még rajtad kivül kb 10 képzeletbeli virtuális randipartnere van:)
2012. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocs elöző vagyok ja ha találkoztatok, s azóta se egy kis időt még hagyj magatoknak, de ha változatlan marad a helyzet ejteni kell. Amúgy ha komolyan gondolná már lépett volna egy szintet a viszonyotokat illetően.
2012. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nálam volt ilyen.. Én a srácot kb a legjobb barátomként szerettem, viszont ő többet akart. Nyíltan nem mondta ki, viszont utalgatott rá, én meg nem tudtam, hogy mi legyen. A problémák elkerülésének érdekében a találkozásaink eshetőségét a minimálisra csökkentettem! :D Ebből levonható a következtetés, már egymáshoz se szólunk, és nem is találkozunk!
2012. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!