Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz fogakkal lehet csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz fogakkal lehet csajozni?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz, de nincs pénzem megcsináltatni. Szétment egy csomó, ha nevetek inkább eltakarom, hogy ne látszódjanak a rossz fogaim. Úgy irigylem, akiknek szép fehér, szuper állapotú fogai vannak.

2012. dec. 14. 20:14
 1/8 anonim válasza:
Mennyire rossz??
2012. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Az SZTK nem pénz kérdése. Sok magándoki rendel SZTKban is és vannak nagyon jó orvosok is. Én fogdokim is rendel sztkban is. Szóval ez csak igényesség és idő kérdése, hogy megcsináltasd a fogaid. Amúgy én nem jönnék össze olyan férfival, aki nem ad erre.
2012. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Haver, nekem is hasonló a dolog, leginkább genetikailag - sárgák a csontjaim meg amolyan összevissza vannak a fogaim a 3-as fogam (asszem így hívják azt ami középről számolva a harmadik és kicsit hosszabb, mint a többi - na nekem az nagyon hosszabb) és a többi is elég éles meg nem éppen szimmetrikus. Van lyukas is néhány, az egyiket meg konkrétan szétfúrták anno, de jó pont hogy ideg sincs már benne ami fájjon.


Ez van, ha az ember fél a HENTES fogorvooktól, a jók meg elkérnek több száz ropit (igaz ennyiért talán már el is alatatnak... Remélem)

2012. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

# 2/3


Nekem megmondta a doki, hogy itt már csak két lehetőség van vagy kihúzza a rossz fogaimat vagy koronáztatja, ami meg pénzbe kerül. Egyébként meg járok rendszeresen, de már tényleg nem tud mit kezdeni vele, szívtam rendesen. Nekem vitaminhiány okozta a fogaim elgyengülését, ami ugy belülről zajlik le, így hiába a fogmosás meg minden, csak idő kérdése volt mikor jutok a fizetős csináltatáshoz. :S

2012. dec. 14. 20:28
 5/8 Komplikato ***** válasza:

"Az SZTK nem pénz kérdése."

Aham, persze. Amikor utoljára megfogadtam valaki ilyesmi tanácsát az két fogamba került, mert elszabta az SZTK doki. Most azért, mert ennyire rossz volt és azért nem magán orvos, vagy igaz a pletyka, hogy direkt elrontják ha nem kapnak borítékot, azt sose tudom meg.


Ellenben egy fogpótlás vagy egy korona ma magyar fizetések mellett megfizethetetlen

2012. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
HA már ez szóba jött, csak 4 fogat köszönhetek fogorvosnak, és a tömöttek is kezdenek romlani. Ezz volt a körzeti, magánra nincs pénzem.
2012. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán lehet, nefoss :D

Nekem is hiányzik elől az egyik fogam,(és a többi se hófehér:D ) de ahelyett, hogy takargatnám, még viccelek is vele néha társaságban, közérakom a cigit, meg ilyesmik :D Meg elmesélem, hogy ütötték ki bunyó közben, ezzel mindig nagy sikert aratok :D

2012. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kérdezd körbe az ismerőseidet, hogy akinek jó fogorvosa van, hol dolgozik sztkban. vagy itt a nagy alkalom. Kérjél karácsonyra fogsor javítást. Nem szégyen ez. Egyik barátnőmnek amikor nem volt pénze, de csinos szeretett volna lenni, vettem neki karácsonyra a kozmetikusomhoz ajándék kezelést. Ez így működik. Szerintem a barátaid, családod össze tudná dobni a fogaidra a pénzt és akkor az új évet szép mosollyal kezdhetnéd.
2012. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!