Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vidéki lányok! Mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéki lányok! Mi a véleményetek a pesti fiúkról?

Figyelt kérdés
Mik az általános tapasztalataitok? Szimpatikusabbak, vagy kevésbé szimpatikusak mint a vidékiek? Egyáltalán van különbség?
2012. dec. 15. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem beképzeltebbek.
2012. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt vidéken a bunkó páwák a menők, akik az agyonsminkelt diszkókirálynőkre buknak:D (legalábbis ahol én lakom) 2 pesti ismerősöm van:D Mind a kettő kicsit finnyás, meg olyan anyuci pici fiának tűnik, de nem bunkók meg semmi:D Ennyi élményem van a pestiekkel kapcsolatban:D Szóval amúgy szimpatikusabbak:D
2012. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én akár mikor lemegyek vidékre faluba mindig néznek a nők, mert ugye én vagyok az újfiú meg a többi, szal mindig van legalább egy ringyó, akivel ha más nem legalább kiveretem.

Ami nem tetszik a falusi nőkben, h igénytelenek.

2012. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én éltem itt is,meg ott is éd nem külön hanem minden(kis kivétellel)ember nagyképűbb Budapesten,azt hiszik,okosabbak,erősebbek,jobbak a nem pesti embereknél.A tapasztalat viszont azt mutatja,hogy sokkal gyengébbek fizikailag .És vegyesen vannak okosak és buták,de többségben vannak a buták.
2012. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, én bevallom, én is eléggé el vagyok kényeztetve, túl jó dolgom van. És kívülről az öltözködésem alapján talán nagykápűnek, beképzeltnek, és burzsujnak látszom. De valójában nincs ez így, csak hát én ezeket a körülményeket szoktam meg.


A vidéki helyeken a páwa fiúk, meg a műcsajok a menők, azt én is észrevettem. Én a magam részéről kicsit elegánsabban, konzervatívabban öltözködöm, és a normális lányokat szeretem.

2012. dec. 15. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok megint.Én menőnek számítok a rockerek közt,és nem pávaságból,hanem mert erős egyéniségem van.Persze ez egy külön közösség...De sajnos nálatok a rockerek másmilyenek,mert szinte csak balhézni tudott,akit csak láttam.És nem,itt vidéken az olyan nő a menő,aki szép,de nincs nagy arca.És normálisan viselkedik.
2012. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok a kérdezőhöz (kinézet, anyagi háttér, én is a normális, kulturált lányokat szeretem, stb). Pesti vagyok és pár éve vidékre költöztünk, sajnos nekem nincsenek jó tapasztalataim, ezért is szeretnék bp.-i barátnőt.
2012. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Èn nem tartom igazi férfiaknak 70-80%-ban a pesti fiatalokat ( le lehet pontozni ).

ha kifejteném miért huszan rámszállnának, és nincs kedvem magyarázkodni.

A lényeg, h isten mentsen azoktól a finnyás, hipoallergén, okoskodó "entellektüel" kis nyápicoktól, akiket ismerek.:)

Tisztelet a kivételeknek, akiket normálisan neveltek.

2012. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!