Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért van az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az, hogy a vidéki lányok sokkal nyitottabbak és közvetlenebbek, mint a pestiek? Utóbbiak mire várnak/vágynak?

Figyelt kérdés

Online ismerkedés helyett, én nappal, az utcán szólítok le nőket! Ismerkedés közben kiderült, eddig, arányait tekintve majdnem mindig vidéki volt az a hölgy, akivel sikerült a tel. számcserélésen kívül, közös programot szervezni, buliba/szórakozni menni, randizni, és szexelni.

26F.



2012. nov. 10. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Helyes: a személyes ismerkedésnek vagyok a híve én is! Szerintem a vidéki lányok sokkal közvetlenebbek, és megértőbbek, mint a pestiek. Ezt nem igazán tudom megmagyarázni, hogy miért, de ez így van.
2012. nov. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Használható a válaszod, tehát egyik fontos magyarázat az előítélet!
2012. nov. 10. 10:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennének naivabbak. Egyszerűen csak nem beképzelt bunkók.
2012. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát naivnak is lehet őket nevezni, de az igazság az, hogy vidéken, főleg kisebb városokban kevesebb a rosszindulatú figura. Olyan szempontból nem naivak, hogy az ő környezetükben normális dolog, hogy illedelmes vagy azzal, aki kedvesen megszólít. Pesten alapfelállás, hogy ha egy ismeretlen nyájasan közelít, akkor ő kéregetni akar/eladni akar valamit/át akar verni/el akar csalni valahová.


Az én párom iskolapéldája ennek, alapvető felfogása, hogy minden embernek megadja a tiszteletet, és mindenkivel egyformán kedves, még a csövesekkel is szeretett beszélgetni. Ha felmentünk Pestre, sosem találta a helyét. Pl Kőbányán nem találtuk, honnan indul a buszunk, odament egy csajhoz "szia, ne haragudj, tudnál nekünk segíteni?", persze a csaj úgy ment tovább, hogy rá sem nézett. Én meg nem tudtam szegénynek elmagyarázni, hogy ha így megy oda, akkor eleve azt hiszik, hogy akar valamit. Ha úgy menne oda, "bocs 202-es busz merre van?", akkor semmi gond nem lett volna.


Sokáig féltettem is emiatt, féltem, hogy valaki visszaél a jóhiszeműségével, de az az igazság, hogy van egy olyan kisugárzása, hogy még a legnagyobb tahóból is kihozza az úriembert, egyszerűen azért, mert úriemberként kezeli. Életemben nem fogom elfelejteni, amikor ugyanitt Kőbányán belefutottunk egy rakás szakadt, csöves alkoholistába. Voltak vagy tízen, tizenöten és egyből ránk startoltak. Elöl egy öregasszony jött gonosz farkasvigyorral az arcán, kárörvendő "jóóóóó estéét fiatalooook" szöveggel; olyan volt, mintha a Mad Max keveredne valami szar zombihorrorral. Kb fogtam volna az asszonyt, hogy tipli a buszhoz, mire ő kedves mosollyal visszafordult, hogy "jó estét kívánok, segíthetünk?". Én úgy voltam, mentem elszáll az agyam, de a zombihorda annyira megdöbbent, hogy valaki ott Kőbányán embernek nézi őket, hogy lefagyott mindegyik, és mielőtt visszaültek ennyi hagyta el az egyik száját: "nem, köszönjük szépen, további szép estét!".

2012. nov. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a magyarázat: A városi hardcore élet az sokkal pörgősebb, tömegközlekedés, is sok plussz időt elvesz, meg több szórakoztató hely van ami leköti az emberek figyelmét, a városi élet elidegenít egymástól, sokkal közönyösebbek az emberek egymás felé. Ez a szülő gyerek viszonyban is megnyilvánul. A városi lányok másképp szocializálódtak, más nevelést /felületesebbet/ kaptak a szüleiktől, szerintem kevesebbet foglalkoztak velük, közönyösebbek, kevésbé beszédesek, nagyobb az igényszintjük a modern városi világhoz igazítva, kényesebbek is sokkal. A vidéki lányokkal többet foglalkoztak szeretet terén, közvetlenebbek, nyitottabbak lettek, nincsenek szerintem annyira elszállva maguktól. Nem olyan divatmajmok. Persze vannak ellenpéldák is, de nem ezt tapasztalom. Nyilván legyen valaki menő, meg igényes, de nem jó,ha nő létére kifelé olyan unott képe van, mint a városiaknak.
2012. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pesten kívül minden terület vidék?
2012. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Naná! igen
2012. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

A 4-es stimmel.

Azt fűzném még hozzá, hogy Pesten az ember egy célból van az utcán: siet valahova, ahol dolga van, ahova időre megy.

Ezért az utca abszolúte nem alkalmas ismerkedésre!

2012. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
én pedig kiállok a pesti csajokért! kevésbé álszentek mint a vidékiek. vidéken az összes jó csaj el van szállva magától, hiszen sokkal kevesebb van. játszák az agyukat ha már egy kóstoltatós hostess melót megkapnak, míg akinek pesten nagy az arca annak nagyobb valószínűséggel van valamire. plusz pesten rengeteg a külföldi és félvér lány akik amellett, hogy egzotikusabbak természetre klasszisokkal a magyar lányok felett vannak. akármerre megyek biztosan fogok látni jó csajokat, több van, nagyobb a konkurencia, kevésbé nagy az egójuk. én nem szeretem a vidéki lányokat! amúgy sokat dob az ember lányán ha pestre kerül, változnak pozitív irányba.
2012. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A nagyváros ismerősöket ad, a vidék barátokat. Szval a pesti emberek nagy ismerettséggel rendelkeznek de azokkal tapasztalatom szerint sosincsenek annyira jóban, mint pl vidéken, vidéken szinte mindenki mindnekivel puszipajtás. És mindeki ismer mindenkit, tehát nem hiszi azt, h jé ez mitakar...megölni stb. mert ismeri annyira, h ne gondoljon ilyeneket és ez megrögzül az emberben. És mint korábban írták igen mikor meglátsz valakit aki odajon hozzád az első gondolatod, h ez meg akar erőszakolni/ki akar rabolni...stb. és ezért még ha valaki jóhiszemű és kedves akk is falakba ütközik. A másik meg valóban Pesten nincs olyan, h valaki sétál vagy ráér...mert aki az utcán van az mindig siet valahova, főleg ha sötét van. És látszólag könnyűnek néz ki az ismerkedés, mert sok a bulihely, sok ember...de máshogy könnyű. A városban több ember közül választhatsz, de teperned kell érte...vidéken meg könnyebben megkapod őket, de a választék jóvall kevesebb!
2012. nov. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!