Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nagyképűek, és lenézőek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyképűek, és lenézőek a magyar csajok többsége az átlag kinézetű pasikkal szemben?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem nem mind,csak sajnos 90%,és ez durva,hogy ilyenek,de oka van,nevelés(szülök),és társaság,ha nagyképű egy normális csaj bnője,és menő pasival jár,akkor ezáltal a normális csaj is ilyenné válhat.........

2012. dec. 15. 14:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Külföldi vagy?
2012. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem,magyar vagyok,EZÉRT TUDOM EZT,és tapasztalom sajnos! :)
2012. dec. 15. 14:50
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Nemtom srácok, kissé elegem van ebből a "én csak átlagos vagyok, miért blablabla..."

Lehet, h csak én mozgok rossz társaságban, de az ismeretségi körömben a következő embereknek nincs párkapcsolatuk:

- Meleg;

- Nagyon visszahúzódó;

- Most szakított, és azt heveri ki.


Ennyi. Komolyan. És igen, az alacsonynak is van, a kövérnek is van, annak is van, aki annyira nem képzett.


Sok szuper lányismerősöm van viszont egyedül. :(


26F

2012. dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

" és lenézőek a magyar csajok többsége..."


Azt hittem van valami hasonlítási alapod...

2012. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Személyes tapasztalatom alapján,mivel soknál probálkoztam(utcán,disco,pláza),alapból elutasítóak,vagy pedíg ha beszélgetnek,hazudnak,mert pl fogunk dumálni facen,azt letilt.........
2012. dec. 15. 14:59
 6/23 anonim ***** válasza:
És az átlag kinézetű magyar pasikkal szemben vagy minddel?
2012. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én nem ezt tapasztalom. Mondjuk fordított arányban előfordul. (10% lenéző, 90% nem az.)

Lehet azért mert a Balaton környékén több a normális csaj... ?! :D

2012. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is ugyanezt tapasztalom. Arról ne is beszéljünk, h a csúnya pasikkal szemben milyenek.
2012. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
De mi ez az átlagozás? Én egyáltalán nem értem, hogy mi számít átlagnak. Nálam ilyen nem létezik. Aki megtetszik, az extra, mert nekem ő tetszik és ő a legjobb. Egyáltalán nem a kinézetre megyek. Viszont tolakodónak tartom az olyan pasikat, akik ismeretlenül rám írnak Fbn, vagy utcán és plázában leszólítanak. Ez nekem nem jön be. Kedves vagyok akkor is, de ez még nem jelenti azt, hogy akarok is valamit, csak simán nem vagyok szemét senkivel. Ti azt, ha valaki szépen azt mondja, hogy nem, nem értitek meg és tovább nyomultok. Hiszem azt, hogy ez egy idő után minden lánynak az agyára megy.
2012. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
Szóval a magyar lányok többsége, sőt, 90%-a. Tehát te már próbálkoztál körülbelül 5 millió nőnél, jól értem?
2012. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!