Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nem macho, nem bunko, hanem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem macho, nem bunko, hanem normális srácok, miért olyan nyalis, tapadósak? Hogy állítsam le, mielőtt totál kiábrándulok?

Figyelt kérdés
Nos mivel már átvert pár "kemény" srác az érzelmek terén, próbálok normális, hétköznapi, kicsit csúnyábbacska srácok felé nyitni. most van egy srác, akivel találkozgatok, próbálom magam tudatosan irányítani, azért hogy nyitott legyek főleg az érzelmek felé, ami valamelyest alakulgat is bennem. viszont megbeszéltük, hogy 3 napig nem találkozunk, mert nekem olyan családi programjaim vannak mostanában, amiktől nem érek rá. nos itt kezdődik a baj. az alatt a 3 nap alatt írogat, meg hívogat ilyen olyan semmit mondó, totál lényegtelen ürügyekkel, úgy érzem megfulladok, nem hagy levegőt. viszont így két randi után nem szeretném kapásból leoltani és megmondani neki, hogy hagyjon már békén, legalább pár napig bírja már ki. szóval kezdek lejönni a srácról, rendkívül taszító nekem ez. és a hab a tortán, ami végképp zavar: mondta, hogy az ex bnőjén látta, hogy eléggé békülget a volt barátjával, így szépen, sunyiban elkezdett más lányokat keresni, új kapcsolatokat építeni. tehát nincs benne gerinc, így attól is tartok, ha annyit mondanék ne hívogasson, mert zavar, még azt képzelné, hogy pasizok és ezért neki állna csajozni. Viszont magyarázkodni meg megint nem szívesen akarnék, hogy ne hívj légyszi mert hagy legyek már nyugodtan a gyerekkel, meg a tesómmal, meg stb, mert ha 2 randi után nekem magyarázkodnom kell valakinek nos az is nekem már végképp lehozó. szóval csírázó érzelmeim vannak elnyomás alatt! sőt szinte már utálni kezdem a srácot, pedig eddig tetszett az a két randi, de ez a hívogatás, nekem úgy tűnik, mintha folyamatosan megerősítés kellene neki, hogy még nem léptem le, felveszem, kontaktolok. Rettentően, rémesen, totálisan zavar, hogy Abszolut Semmilyen Tartása Nincs! és egy másik ilyen srácnál, próbáltam már kedvesen reagálni hogy tudod most anyáéknál vagyok, máskor találkozzunk, vagy ilyesmi, de következőleg, meg megint és megint ír, hív, mint akik be vannak aggódva, hogy úristen van e még esélye nálam, találkozom e vele, stb. Úgy örülnék egy normális férfinek és amikor azt hiszem, hogy végre normálisakkal foglalkozok, akkor meg kapok egy tapadós, esetekben féltékeny, kisajátító srácot :( Van ötlet,hogyan állítsam őt le, azért hogy legyen már normális? félek hogy szerelem helyett én utálni fogom őt sajnos :(
2012. dec. 15. 21:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Jellegüknél fogva nyalnak mint a lesszi. Mert ezzel kompenzálják a külső gondokat, azt hiszik, ha mindent bedobnak belső tulajdonságban, akkor hátha benyalják magukat a seggedig. Úgy látszik, te erre nem vagy vevő. Téged ez nem vág hanyatt. Nekem is jöhetne akármilyen kedves lány, ha nem tetszik, akkor se kéne. Ez van. Fő a külső!
2012. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ez az ő "taktikájuk". Mivel ők nem macsók, így próbálnak hódítani. Nyilván azt az örökséget hozták magukkal "hazulról", hogy a normális lányok értékelik a kedvességet stb., de valószínűleg lehet bennük némi önbizalomhiány. Nem feltétlenül rosszindulatból vagy ostobaságból teszik, amit tesznek, ezzel akarnak sikert elérni. Vannak, akik tapasztalatlanok, és nem veszik észre, hogy hol a határ, rámásznak a másik emberre, vannak, akik azért csinálnak ilyesmit, mert ki akarják mutatni a ragaszkodásukat. A srácra én nem azt mondanám, hogy nem normális, csak ő másképpen akar sikert elérni. Biztosan oka van a viselkedésének, de szerintem próbáld vele megbeszélni, veszítenivalód nincs.
2012. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Pedig meg kellene neki mondanod, nem leoltva, hanem a lehető legkedvesebben, de határozottan, hogy amikor dolgod van, akkor nem tudsz állandóan telefonálgatni és zavaró, ha a családi programok közben állandóan keres.

Azt írod, nem szeretnél magyarázkodni, pedig csak el kéne neki valahogy magyaráznod, mi a helyzet, mert ő lehet, azt hiszi, hogy úgy mutatja ki a legjobban a szeretetét, ha állandóan keres, érdeklődik irántad. Beszéljétek meg ezt a dolgot, mert ha félreértitek egymás viselkedését és nem ismeritek a másik igényeit, mindketten nagyot csalódhattok.

2012. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a p@csába. Ábrándulj belém!
2012. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

előző ilyen sráccal próbáltam megbeszélni, de az lett belőle hogy ettől csak mégjobban aggódott, hogy nekem ő nem kellene ami mégjobban érződött minden megnyilvánulásából, amiből az lett, hogy ő a szememre vetette hogy nem lehet rám számítani, én meg azt éreztem hogy egy puszi is már Elvárás tőlem, meg viszonozni egy csókot Kötelező.


én nagyon is kétlem, hogy ez a túlzott hívogatás szeretetből jönne. ez aggodalom. ami negatív.


kedves első. való igaz a helyes srácok egyike sem viselkedik így, Tényleg sokat jelent a külső. és ezek szerint nem csak külsőségekben van jelentése...

2012. dec. 15. 21:33
 6/24 anonim ***** válasza:
A "nem helyes" srácok nyilván hendikeppel indulnak. Többek között azért is, mert a lányok többsége le se sz*rja őket, futnak a bunkók után, a kevésbé helyesek meg általában bekerülnek a "futottak még" kategóriába, akikre rá lehet fanyalodni úgy 30 fölött, amikor már ketyeg a nőknél a biológiai óra, családot kellene alapítani, de az addig favorizált egyénekről sokszor kiderül, hogy megbízhatatlanok (tisztelet a kivételnek). A helyes pasik nyilván sokkal több pozitív visszajelzést kapnak, körüldongják őket a lányok stb., így a lelkiviláguk is teljesen más lesz, mint azoknak, akiknek szinte csak elutasítás, kinevetés a részük, és bekerülnek egy ördögi körbe a párkeresésben. Valahogyan ők is fel akarják hívni magukra a figyelmet, és mivel nem macsók, ezért más eszközökhöz folyamodnak.
2012. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

csak ennek ott van a hátulütője, hogy alaptalanul kergetik így magukat a féltékenységbe (ami megint taszító) és a féltékenységükkel, meg a gerinctelenségbe (ahogy a srác mondta is magáról az exnője kapcsán)


szóval szabályosan attól tartok, hogy folyamatosan a lelkét kellene ápolgatni az ilyennek, hogy itt vagyok, meg szeretlek, mert különben megcsal (kicsit szélsőségesen nézve)


és én ezt szívből és igazán szeretném mondani és érezni

2012. dec. 15. 21:50
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt a barátommal. Egyfolytában hívott,írt vagy átjött. Pedig mondtam neki,hogy most tanulok,nem érek rá.Ezért is szakítottam vele,mert nem bírtam,nem bírom az ilyet.Ha elmondod neki tuti megsértődik,de ezt nem lehet kibírni.
2012. dec. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

nekem sajnos a megsértődés is, mint reakció,irtó szánalmas. ahelyett hogy felfogná ésszel, ahelyett, hogy meglehetne beszélni. Tehát nem elég, hogy érzelmi intelligenciája nincs, de még szimpla sem nagyon :(

Remélem ez a mostani srác kivétel.

Habár sajnos az előjelek nem ezt mutatják.

Próbálok megtenni mindent, ami humánus, ahhoz, hogy működjön.

Remélem a számonkérésig azért nem fog eljutni, mert akkor lezárom. Az előző ezzel cseszte el. Ezt sajnos már nem vagyok képes tolerálni.

2012. dec. 15. 22:32
 10/24 anonim ***** válasza:

Tudom, rettentően sablonos, de embere válogatja. Nagyon igaz, amit #6 írt, de akár félisten, akár kevésbé helyes az illető, nekem (is) alap elvárás, hogy ha gondom van a kapcsolatunkat illetően, meg tudjam vele beszélni.


Egyébként az én ismeretségi körömben is van kevésbé helyes, papucsnak mondott srác, viszont róla mintázták a türelem és a megértés szobrát. Szóval ki lehet fogni ilyet is, olyat is, egy beszélgetést megér.

2012. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!