Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak ez a 2 fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak ez a 2 fajta fiútípus van az életemben?

Figyelt kérdés

Vagy idegesítő, nyomulós, folyton a nyakamon akar lógni, szinte megfolyt, egyfolytában legyünk együtt, senki más, semmi szabadság...


A másik típus meg a flegma, bezárkózott, soha nem lehet elérni, nehézkes, halálosan nyugodt, de engem pont felidegesít ezzel. Rejtélyes, titokzatos, kiszámíthatatlan.


2012. dec. 16. 10:23
 1/5 ASOT ***** válasza:
mert te csak ezt a 2-öt ismered.
2012. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
válogatós vagy. A hozzád hasonlókat kell elkerülni idő és pénz megtakarításából. :)
2012. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert bekategorizáltad a férfiakat ebbe a két táborba :)


25/F

2012. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én például idegesítő, bezárkózott, nehézkes, "egyfolytában legyünk együtt", halálosan nyugodt pasi vagyok.


Szóval, ha szeretnél egy kis változatosságot én itt vagyok.

2012. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert talán mikor kikerülsz az egyik végletből, akkor gyorsan a másikat vonzod be, mert eleged van az előzőből, ezzel akarsz ellensúlyozni.

De hát egyik sem jó, a középutat kéne betalálni.

Az is lehet, nem jó környezetben mozogsz, ismerkedsz.


Arra emlékszel, vissza tudod idézni, mikor megismerkedtél egyik-másik típussal, hogyan indult a kapcsolatotok, mit éreztél a legelején, mi volt a benyomásod?

Ha ez megvan, és legközelebb felismered még az ismerkedés elején, akár az első órában, akkor tudatosan ne arra menj, és ne kezdj vele kapcsolatot.

Olyan embereket keress, akik első blikkre más benyomást adnak neked.

Ha egy embernek sok hasonló kapcsolat van az életében, ami kudarccal végződik, érdemes megnézni, hogyan is indult...mire gondoltunk először a másikkal kapcsolatban.

"Próbáld ki mi van ha egyszer az ellenkezőjét tennéd annak, amerre mennél".

Ezt tudom javasolni.

2012. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!