Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gimnazista vagyok és minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnazista vagyok és minden évben jönnek új 9. es tanulók. A kérdés az lenne, hogy ha az újak közül megtetszik egy lány, hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a normális kommenteket.
2009. aug. 22. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Mutasd meg neki a sulit, kérdezgesd, hogy tetszik neki, milyen tervei vannak. Beszélgessetek. Ha ő is kedvel, egyre többet beszéltek majd, és jön minden magától. (:
2009. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Úgy pl jólesz ,hogyha meglátom a folyosón akkor leszólítom:

Szia XY vagyok,látom új vagy. Körbe vezethetlek?

2009. aug. 22. 16:02
 3/12 anonim ***** válasza:
9%

XD Tiszta szánalom.....

Neked az kell, hogy vki a szádbarágja hogy mit csinálj???

Hát akkor csináld ezt: Menj oda a csajhoz, vágj le neki egy hatalmas pofont, csapd a falhoz és kérdezd meg tőle: járunk? xDxDxD

2009. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

16:07 nagyon bunkó vagy :S inkább ez a szánalom:S:S


aha,amit leírtál az a szöveg jó lesz :) a lényeg hogy legyél magabiztos játsszd el a menő csávót aki a legjobb pasi a suliban :D

2009. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Javaslom a szecska avatót. Nem tudom, hogy a te gimidben van-e utána disco nálunk van. És ott talán nincs annyi részeg, bár erre nem tenném a fejem. :)
2009. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
és javaslom hogy kérdezd ,eg fenvan-e ezen azo oldalon és ha igen akor hagyjad mert ha meglátja a menüt.... xD
2009. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nálunk gólyabálnak hivják ez is iylen avatásos móka...

Am honnan tudjam h fent van e ezen az oldalon amikor még azt se tudom h kik jönnek.XD

2009. aug. 22. 22:38
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

"Szia XY vagyok,látom új vagy. Körbe vezethetlek?"


Az elgondolás oké, a megfogalmazás nem. Mindig legyél domináns, vezesd a lányt, mert az vonzó.


Ha mindenképp körbe akarod vezetni akkor tegyél így:


Szia xy vagyok, látom még új vagy. Körbevezetlek!


(Nem kérdezed állítod, hatalmas különbéség!)


Majd miután ezt elmondtad, fogod a kezét és körbevezeted (finoman húzod magaddal, jönni fog veled). Fontos: amíg körbevezeted, végig folyamatosan sztorizgass, keveset kérdezz. Ha a lány érdeklődik irántad azt észre fogod venni (jön veled, kérdezgetni kezd rólad, mesél magáról, és még ezer meg egy jele van).


Amúgy ez az új vagy duma kb első két nap működik. Utána kiismeri a helyet (legalábbis egy gimi nem elég nagy ahhoz hogy ne). Valamint pl az én volt gimimben volt körbevezetés közvetlen azután h felvettek, ergo a gólyák már ismerősek voltak ;)


+2 tipp: Ne legyél reaktív! Ha nem jön veled, vagy beszól közben, csak tesztel, hagyd figyelmen kívül vagy fordítsd vissza rá a dolgot (nem jön veled: csak mosolyogsz és halálosan nyugodtan folyamatos mosoly közben megjegyzed: pedig a jósnőm azt mondta ma körbe kell vezetnem valakit... Nem a szöveg a lényeg, hanem h ne reagálj rosszul!)


Illetve használd a go first rule-t. Ha azt akarod hogy érezzen egy érzelmet, kezd el először te érezni (pl jókedvhez legyen jókedved). Beszéd közben átragasztod rá, erre a lányok nagyon érzékenyek.


Good luck:

22/F

2009. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
előttem levő jókat mond!
2009. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Légy határozott, tudd, hogy mit szeretnél..


Légy ápolt és tiszta (nem kell zslés haj, meg menő ADidas ruha meg ilyenek) De lássa, hogy törődsz magaddal. Amilyen belül vagy, olyan a külsőd is.


Ne légy bunkó, ne akarj többet magadtól, mint amire képes vagy...

Közeledj, hozzá és a szituáció kialakul. Beszélj, ismered meg őket minél jobban. Próbálj több lánnyal beszélni, mert több esélyed lehet, és akár szelektálni is tudsz :)


Nem jó előre tervezni, hogy mit akarsz, mármint a párkapcsolati témában, mert általában nem az történik amit szeretnél... Alkalmazkodj a helyzethez. Mindig az jár sikerrel, aki a körülményeket, lehet bármi, azt saját maga javára tudja fordítani...

Ha közeledni akarsz valakivel, éreztesd a másikkal, hogy mi a szándékod...

Így figyelheted a reakcióit...

Hogy hogyan nézz rád, stb...

A lányok szeretik, azt hogy a fúk kezdeményezzenek először. A lépést neked kell megtenned először... Ennek módja bármi lehet, levél írás, személyes beszélgetés egy eldugott helyen..

A levél írás, azért jó, mert le tudod írni mindazt, amit szeretnél. Csak a nevedet add meg neki, semmi mást..

A te fejedből pattanjon ki a levélírás...

Ezután neki kell kezdeményeznie...

Én azt mondom, ha megismersz valakit látásból, közeledj felé ha akarja...és ha úgy érzed, hogy eljött az idő lépsz a dolog érdekében...De semmikép az elején ne, mert még nem ismer téged és nem ajánlatos mindjárt előállni azzal, hogy szereted stb...

2009. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!