Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jobb lenne magasabb srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne magasabb srácnak lenni, ugye?

Figyelt kérdés
Sajnos csak 166cm vagyok és sokszor gondolkoztam már azon, hogy mennyivel jobb lenne csak 10centivel magasabbnak lenni. Azt látom, hogy a velem egy magasságú vagy alacsonyabb csajok nagyon keresetettek és mivel én alacsony vagyok, nem tudok versenybe szállni például egy 185cm magas sráccal sehogy sem, mert az alacsonyabb lányoknak is ők kellenek. Na már most, ha az alacsony lányokat minden fiú imádja, akkkor ugye sok magas láyn meg egyedül kell, hogy maradjon vagy legalábbis, kevésb kelendőek és, ha magasabb lennék simán bepróbálkozhatnék egy kedves, aranyos, magas lánynál is, így de így totál esélytelen vagyok, mert az alacsonyabb lányoknak is 180-200cm magas pasi kell és a magas lányok meg értelemszerűen még annyira sem érik be egy alacsonyabb sfráccal. Olyan reménytelen az alacsony srácok élete, kár volt megszületni is. Én megértem, hogy a lányok így működenk, hogy nem tudnak vonzódni egy alacsony sráchoz, ahogy én sem tudok vonzódni a túlsúlyos, asszonyos testű láynokhoz. Ez van, örök magány és prostizás. Szép kis élet.

2012. dec. 16. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
jaj, neeee, már megint itt vagy? minden ki...szott nap beírsz egy ilyen kérdést. nagyon unalmas vagy már!
2012. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

semmivel sem lennél előrébb...

Úgy nézek ki mint egy magas német csávó, mégsem tudok egy barátnőt sem fogni a gyávaságom miatt....

2012. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ma 17:09


De miért nem? Hidd el, sok lánynak bejössz. Biztos vagyok benne, ha bátran leszólítanál egy alacsony lányt, imádna téged. Ha én mennék oda, akkor meg kigúnyolnának meg kinevetnének és elküldenének a fenébe. Ez van.

2012. dec. 16. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos minden lánynak magas pasi kell, minél magasabb, annál jobb. Ilyen magassággal esélyed sincs egy lánynál se, ahogy nekem se a 170 centimmel.
2012. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Így van, törődj bele.
2012. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha itt sirjatok szet az agyatokat ahelyett hogy a szemelyisegeteken valtoztatnatok valamit, soha nem is lesz notok!

170cm vagyok, 59kg es nincs gondom a lanyokkal.Na erre varjal gombot.

2012. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

kérdező én akkor sem merek egy lányt sem leszólítani. Pedig jó lenne egy barátnő.

184cm 76kg vagyok amúgy.

Nem a magasságoddal van baj, mondom nem lennél előrébb akkor sem, ha 10-20 cm-vel magasabb lennél.

2012. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ISTEN F:SZÁT MÁR!!!!!!!!!!!!!


Itt vagyok 189 vm magas, vékony testalakatú, állítólag jóképű is vagyok, és soha nem szexeltem!!!


Én is k.rvára pesszimista vagyok ezen a téren, és sajnáltatom is magam.

DE!!! Az hogy mindennap azt lehet is olvasni h "alacsony vagyok, és magasabbként biztos jobb lennáék a csajoknál" ESZMÉLETLENÜL IDEGESÍRŐ MÁR B+!!!!!!!!


Itt vagyok rá példaként h magasként SEM BIZTOS(!!!) h lesz csajod!



ÉRTED??? FEJEZZÉTEK MÁR BE!!!!!

2012. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, a magasság szükséges, de nem elégséges feltétel ;)
2012. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia! én az alacsonyabb srácokat jobban szeretem, és még biztos vannak ilyen lányok, szóval ne add fel.
2012. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!