Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony, vékony fiúk! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, vékony fiúk! Nektek is rossz érzés, hogy mindenki magasabb tőletek még a csajok jelentős része is? Titeket mennyire zavar ez meg a csajozásban és a mindennapi életben?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem csak a vékonyságom zavar, a 173 centimmel nincs bajom.
2012. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Ezt az alacsonyság = hátráltató tényező dolgot nem értem még mindig. Ki találta ezt ki? Magasnak lenni sem jobb sokkal - pláne, mert nem tudsz elbújni vagy kis helyekre beférni, rendszeresen beverheted a fejed bárhova... Nem leányálom!


Ez a kérdés is simán létrejöhetne.

"Magas, kövér fiúk! Nektek is rossz érzés, hogy mindenki alacsonyabb tőletek és mindenki kiszúr tökmindegy merre mentek...?"

2012. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló hmmm szerintem tökéletes is lehet ez. :) Igy néz ki az a pasi akit imádok. :D
2012. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok magasságommal és a testalkatommal is.
2012. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3: Csak kár, hogy nem én vagyok az... Első voltam
2012. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bár ebből csak az alacsony illik rám (nem vagyok vékony, de kövér sem) nem tartom olyan egyszerűnek a csajozást, a százhatvanhat centis magasságommal. :D Pláne, hogy sok alacsony csaj is inkább hozzám képest magas sráccal jár szívesen, amit egyébként meg tudok érteni. :P De volt már több barátnőm is, azért. És a magas lányoknak pont a mellük van nekem szemmagasságban, ez is pozitívum.
2012. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is a vékony fiúk tetszettek, ne mtudom, talán azért, mert kicsit gömbölyű vagyok :) A magasságot jól lehet kompenzálni, például Talmácsi Gábor és Berki Krisztián is alacsony. Orbán Viktort is megszerette a felesége még egyetemista korában, pedig akkor sem volt magasabb, sem szebb :D
2012. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4. vagyok:Nem vagyok se alacsony,se vékony(annyira).:D
2012. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én is 166 cm vagyok mint a 6-os válaszoló. Most hírtelen nem is tudom mit írjak mert rengeteg rossz van ami ebből adódik. Ami szerintem a legfontosabb és egyben a legnehezebb, hogy el kell fogadni azt, amin változtatni nem lehet, a magasságon. Én sajnos ezt nem tudom elfogadni. Utálom a szüleimet ez miatt, mert nincs életem a magasságom miatt. Ő miattuk lettem ilyen.

és igen, még az alacsony lányoknak is magas kell, amit én is megtudok érteni, mert kinek is kellene egy selejt alacsony ? Több kérdést is kiírtam ezzel kapcsolatban én is különböző formában egyébként, és többen pszichológushoz küldenek...

2012. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
# 6 os vagyok. én is elküldenélek egy pszichológushoz. :)
2012. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!