Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csókolt meg? Ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csókolt meg? Ha csak barát vagyok a számára

Figyelt kérdés

Történt velem egy különleges eset december 8.ikán ..Aznap én és a barátnöim kint voltunk a faluba mint mindig szombaton és a volt osztálytársam aki egybe nagyon jó szinte MAJDNEM a legjobb fiu barátom is egybe és elvitt a motorjával és az egyik barátnöm meg épp abba a fiuba szerelmes aki a legjobb fiú spanom és elvitt motorozni aznap este és elvitt a temetöhöz ott megölelt nagyon szorosan és megcsókolta a homlokom aztán még mindig öleltük egymást és már mikor épp mentünk volna megcsókolt engem..:$ nem beszéltem vele erööl hogy miért tette habár már 3 hete ugymond bele szerettem és mikor ez megtörtént jobban belé szerettem ..Szerintetek mért volt ez??? tudom csak barátilag tekint rám mert mindig mondja neki milyen lány tetszik meg kivel akar összejönni

Lány/16 éves



2012. dec. 16. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak barát lennél neki, miért smárolt volna le? Én nem kapok le olyan csajokat, akire csak barátként nézek. Lehet, hogy ott helyben meg is fektetett volna, ha tehette volna.
2012. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jól ismerem a fiút és nem akart lefektetni csak megcsókolt és váratlanul ért ez ..
2012. dec. 16. 17:40
 3/9 anonim ***** válasza:

ülj le vele kettesben és kezdj el beszélgetni vele.

mond meg neki h mióta megcsókolt teljesen beleestél!

veszíteni valód nincs,max azt mondja h véletlen volt,de a jobbik eset h azt mondja h nem merte elmondani és így akarta kimutatni

ne légy gyáva,ha szereted akk mond meg neki

2012. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
am 16/l :)
2012. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszii lehetséges rákérdezek ha lesz merszem csak mindig más lányok tetszenek neki és rólam meg nem is beszél ugymond hogy mintha tetszenék neki vagy valami..és elbizonytalanit :/
2012. dec. 16. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem akart lefektetni? Jó, még lehet, hogy nem. De egy fiú fejébe nem látsz bele, ahogy a nőkébe se lehet. Lehet, úgy beléd van esve, mint a fene. Csajok...veletek is az a baj, hogy nem mertek lépni, amikor kéne. A fiú pedig már kezdeményezett.
2012. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem én....de mért beszél folyton más lányokról??
2012. dec. 16. 17:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy féltékennyé akar tenni, vagy pedig szélhámos. Azért az utolsó sincs kizárva, de mindenképp meg kell tudakolnod tőle.
2012. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hogy féltékennyé tegyen
2012. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!