Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tegyek? Első barátnőm én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Első barátnőm én megcsókoltam és ő is vissza csókolt de nem érez irántam semmit csak mint nagyon jó barát de télleg olyan hogyha szomorú vagyok vagy valami mindig felvidit megpuszil stb.18/f

Figyelt kérdés
nagyon bele szerettem de ő nem akarja ezt a kapcsolatot de én mindenél jobban mindennap sirva feszekle és kelek miatta mert anniyra szeretem hogy az nemigaz és hiányzik nagyon és mindig feszt levagyok törve miatta és nekem más lány nem kell csak ő!!!!!!!!!!!!!! :/
2012. dec. 4. 22:49
 1/6 anonim válasza:
Hát ha csaj nem érez semmit akk fölösleges kepeszteni mert nem fog tudni szeretni úgy ahogy te szal nála mindig is baratság szinten maradsz.
2012. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
áhhh de ezt nem tudom elviselni ezt a fájdalmat amiért nincs velem :SSSSS :'(
2012. dec. 4. 23:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez elfog mulni idővel? mert én már ezt nembírom!
2012. dec. 4. 23:22
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem,próbáld meg elfelejteni,ha ő is így érezne már kiderült volna,maximum finoman mond meg neki,hogy ne ölelgessen,ne puszilgasson mert,hogy neked nehéz rá csak barátként tekinteni! de próbáld kicsit lazábban venni a dolgot,tudom,hogy nehéz:) kitartás! és majd találsz egy olyan lányt aki nagyon fog szeretni és te is őt hamarosan :)
2012. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oda mész lazán nekitámaszkodsz a falnak és lazán ezt mondod:

"Szép napot a csinos hölgyeknek! Megengednek egy kérdést mit gondolnak a termonukleáris-atommaghasadási elméletről" nincs az a nő akit ezzel nem veszel le a lábáról

2012. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös válaszoló fantasztikus csajozós duma :D:D
2012. dec. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!