Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék olyan csajokkal, akiknek igazi hosszú körmei vannak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, ha egy lánynak (vagy nőnek) szép hosszú, valódi körmei vannak, de mindenki műkörmöt használ. Nagyon ritkán találkozom olyannal, aki a saját körmeit növeszti meg. Pedig biztosan léteznek ilyenek is.
2009. aug. 22. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Adj fel hirdetést :D
2009. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

jesszus? ez a fétised? :D


kérd meg a lányt, hogy növessze meg a körmeit, hátha, vagy adj fel társkereső hirdetést, ahogy már javasolták előttem :D

2009. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Hmm..nekem hosszú körmeim vannak:P

mindenki azt hiszi először h. mű:$:D pedig igazi:P

2009. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

páromnak is ez a "mániája",a saját körmeim sokkal hosszabbak mint egy átlag műköröm

ha nagynéha letörik belőle,ő jobban sajnálja mint én:D

(inkább ez legyen a mániája mint pl pisi-kakiszex vagy hasonlo perverzség:D)

22/L

2009. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Milyen hosszú körmötök van? És miért növesztitek? (Egyébként szerintem is jobb, mint a pisi-kaki szex).
2009. aug. 24. 15:01
 6/12 anonim válasza:

3. vagyok. most nyáron jól megnőtt, hosszabb lett nekem is mint egy átlagos műköröm:D bírom mikor metrón bámulják xD hát szerintem szebben ki lehet lakkozni, átlalában franciára csinálom:P

17/L

2009. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
3.! Nagyon szép lehet. Mit szól hozzá a pasid? (Ha van?)
2009. aug. 26. 19:22
 8/12 anonim válasza:

3.: most nincs pasim, de eddig mindnek tetszett:P

holnap matek pótvizsgám lesz:S na megyek szépen kilakkozom a körmöm, hogy szép legyen:DD

2009. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4.válaszoló vagyok...

3-4 centi között vannak a körmeim,és vagy francia,vagy valami minta van rajta,szinte sosem egyszinű,párom imádja...ez legyen a legnagyobb perverzsége minden pasinak:D

22/L

2009. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
4.! Ez fantasztikus!!!!!!! Hatalmas mázlista a pasid. Hogyan ismerkedtetek meg? Már akkor is ilyen hosszú volt? (Nincs róla valahol kép feltöltve?) Hány éve növeszted?
2009. aug. 28. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!