Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár napja összejöttem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja összejöttem a barátnőmmel, de lenne egy-két kérdésem . És jó lesz így ahogy leírtam? Infok lejjebb!

Figyelt kérdés
Szóval ez a 3.randi vagyis már nem randi mert járunk. Mindketten 18ak vagyunk. És holnapra azt beszéltük meg hogy elmegyek érte kocsival ahol lakom megmutatok mindent ilyen kocsikázás meg beülünk sz.tem fagyizni:) Utána elhozom hozzánk valószinű és akkor hogy mutassam be szüleimnek . A b. nőmről: félénk, nem túl beszédes még egyelőre, gondolom csak most van ez még igy én vagyok neki az első. Holnapra tervezem az első csókolózást . Köszönni persze csokkal szoktunk meg midnen megvan csak még maga a smárolás nem volt . holnap lesz 3 napja hogy együtt vagyunk szoval nem vagyunk lemaradva sz.tem:D És még az lenne a kérdésem hogy hol lenne alkalmas ez a csók? Itthon szobában kettesben? Esetleg van olyan hely felénk ahol pad meg ilyenek és ott sem zavarnak? És hogy csináljam hogy neki jo legyen? nem feltételn arra vagyok kiváncsi hogy hogy kell csokolozni hanem hogy mégis hogy csináljam godnolom lassan, gyengéden, fimonan. Kicsit a félénksége miatt majd azért siekrülni fog sz.tem meg tudja ő is. És mondta hogy neki se baj. Majd csak jobban összeszokunk:) Irjatok pls....Ja és miután anyuékat megismerte utána sz.tem elmegyünk sétálni v.merre:) Várom a válaszokat hogy jo e igy meg a többi kérdésemre
2009. aug. 22. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztos be akarod mutatni 3 randi, vagyis csak 3 nap után.

Én is a kicsit félénkebb kategóriába tartozom, és Én eléggé megijednék ettől. A csókhoz meg szerintem, elég egy romantikus séta, és egy park.

2009. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hamár ittvagyunk egy faluban ugye akkor már hogy jön az ki hogy hozzánk meg nem hozom el?!Bár nemtudom ....írjatok még
2009. aug. 22. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem is korai 3. találka után a szülőknek bemutatni.
2009. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szüleidet kérdezded meg ...
2009. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ok hát majd meglátjuk egyáltaán hogy jön ki a helyzet meg hogy el e leszünk máshol.
2009. aug. 22. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg elég fura lenne meg se csókoltad még, és máris viszed a szülőkhöz.Még ha fel is akarod vinni inkább intézd úgy a szüleiddel, h amikor odaértek pont akkor menjenek el egy kis időre inkább ők fagyizgatni!És akkor látták is a lányt, és még se kell feszengve dumcsizni az ősökkel!:)
2009. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a szülős dolog szerintem akkor oké, ha gyors és kedves. Bejöttök, bemutatod, mosoly, körbevezeted a lakásban, aztán bementek a szobádba. Ne hagyd, hogy a szüleid órákig faggaság szegényt, mert az a fő, hogy egymással legyetek, főleg mert még alig ismeritek egymást.


A CSÓK:

Az emberek nagy jelentőséget tulajdonítanak a helyszínnek és időpontnak, pedig szerintem nagyjából lényegtelen.

A fontos, hogy ne legyen semmi zavaró körülmény.

(pl.: ne legyen -40°C mert akkor csak arra tud gonolni, hogy menten szétfagy, ne féljen épp a parkban felé tartó kutyától stb.)

De az már ne foglalkoztasson, hogy nem vagytok elég "romantikus" helyszínen, mint amikor a filmekben egy hófehér tengerből kiemelkedő sziklán csattan el az első csók, vagy az eiffel torony tetején. :)mindneképp emlékezetes lesz.


Lassan közeledj felé. Simogasd meg a haját, a karját. Puszild meg az arcát, a homlokát, a fülét. Mosolyogj rá.

Nem baj, ha látja a tekintetedből, hogy meg akarod csókolni és hozzá szeretnél érni.

Aztán adj egy puszit a szája szélére, és a szájára.

Aztán csókold meg úgy rendesen, óvatosan szétnyílt ajkakkal. Aztán csak folytassátok, ahogy jólesik.

ha az elején nem megy olyan jól no para, 10 perc alatt belejössz.

sok szerencsét!


málna


(megírhatnád, hogyan alakult, engem nagyon érdekelne :)

2009. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ok, megfogom irni, de nem ma hanem holnapra csúsztattuk a dolgot mert ma nem jó idő van meg ki is akarunk menni sétálni egyet meg stb...szóval holnaptol lesz jó idő de amint hazaértem beszámolok:) köszi a tippeket
2009. aug. 23. 13:02
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon ment még a dolog ugyanis ő nagoyn félénk és hát én probáltam de erőltetni sem akartam...holnap megyek hozzá. majd akkor. kösz a segítséget és megírom hogy mi lett.
2009. aug. 25. 15:10
 10/10 anonim ***** válasza:

tényleg jó, hogy nem erőltetted, de azzal, hogy próbálkoztál tudtára adtad a szándékodat, és ő lelkileg fel tud készülni rá és ez fontos.

De ne aggódj, hogy nem megy minden gyorsan, hiszen nem rég ismeritek egymást.

Én a mostani barátomat 4 évis ismertem mielőtt megcsókoltam volna (perzse addig csak a haverom volt)

:) hajrá!

(előző válaszoló)

2009. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!