Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőmmel 4 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőmmel 4 év után szakítottunk. Most nem rég összejöttem egy lánnyal, és az exem bejelentette, hogy terhes. Szerintetek most mit csináljak?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. 4 évig jártam egy lánnyal,és a lány már nem szeretett, azért lett vége. Igazából nekem soha nem szüntek meg az érzéseim iránta, még most is fel tud kavarni, amikor keres. Ő amúgy 19 éves. Most nem olyan régen összejöttem egy lánnyal, ebben a kapcsolatban viszont csak ő szerelmes belém, de nagyon. Kedves aranyos nincs vele semmi baj, csak ő nem a volt barátnőm.És mivel az exem keresem benne, és nem találom,nagyon rossz, hogy folyamatosan mondja hogy így szeret úgy szeret, és nem mondom neki hogy én is, mert az hazugság lenne. Viszont ő már nagyon rég össze akart jönni velem, csak akkor még volt barátnőm. Valamelyik nap felhívott az exem, hogy találkozzunk, mert valami fontosat akar mondani. Elmentünk hozzánk, és elmondta, hogy terhes. Először nem hittem el, mert olyan kis komolytalanul is mondta, aztán amikor látta rajtam, hogy nem hiszek neki, mondta hogy hozott magával tesztet, direkt ez miatt, meg csinálta, és pozitív lett. Nem mondhatnám, hogy nem örülök neki...mert mindig tőle szerettem volna babát(persze még nem most) de miután szakítottunk ennek az esélye a nullával lett egyenlő, így én örülök a kis jövevénynek. Viszont ne tudom, hogyan adhatnám ezt be a barátnőmnek...Szerintetek most mit csináljak vele? És ezzel a helyzettel? Előre is köszike!
2010. júl. 17. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Huhh..azt mondjuk ne felejtsd el,hogy így nem fogod magadhoz kötni a sajt,mert terhes.Lehet lesz tőle gyereked,de hogy nem együtt fogjátok nevelni,szinte az is biztos.A mostani barátnődnek állj elő,mond el az igazat.Ha annyira szeret veled marad,ha nem akkor meg mindegy.Aztán próbálkozhatsz a volt barátnőddel a béküléssel is,bár mi csajok nem mindig akarunk békülni egy szakítás után.Na meg az biztos,hogy tőled terhes?

18/L

2010. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnőd nagyon fog szenvedni...

minek kezdtél járni egy új lánnyal ha nem tudtad az előzőt kiheverni és nem szeretted?


A másik az h az exed nem szeret igy mondjuk lehet baba tőle...de a kapcsolat ott se lesz jó hisz nem szeret már...


Valahoyg úgy gondolom h ahogyan bánsz a jelenlegi barátnőpddel és ahoygan bántod meg őt..majd az exed is ugyanőgy bánthat meg ha egy gyerek már összeköt...


A helyzet meg eléggé kényes és bármit választasz...egyik se jó..ezélrt nem is mondom h mit válassz hisz most te tudod jobban h melyik lenne a kevésbé rossz számodra és főleg MÁSOK számára is...

2010. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tuti hogy tőlem terhes. Állítása szerint még soha nem volt mással rajtam kívül.
2010. júl. 17. 17:05
 4/12 A kérdező kommentje:
Pont azért kezdtem el járni mással, hogy őt felejthessem. Nem gondolom hogy a babával láncolnám magamhoz, ha nem akar úgyse békülne ki velem.Köszi a válaszokat!
2010. júl. 17. 17:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Először is fontos az, hogy miért mentetek szét. Ha ő is szeret még békülj ki vele ilyen egyszerű. Ha nem szereted az új párod úgysem leszel mellette boldog:(
2010. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17.07es vagyok.Most olvastam el rendesen. ezek szerint az exed már nem szeret. a jelenlegi barátnőd viszont nagyon szeret. a döntés rajtad áll
2010. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vagy csak élni akart. Hiszen alig volt 14 amikor összejöttünk. Hát, ez majd kiderül. Ő viszont nagyon szeret, csak én nem szeretem annyira őt, mint ő engem:S
2010. júl. 17. 17:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok.A döntés nem az övé,hanem mindig a csajoké..Az hogy így vele marad-e a mostani barátnő az nem valószínű,valljuk be. Viszont mondani bármit lehet hogy kitől terhes az ember,ennek nézzetek majd utána,ne "rontsa el az életed",ha nem is a tiéd,hisz nem várt,hanem becsúszott gyerkőc.ne érts félre,a gyerek a legszebb,legjobb dolog ami történhet két szerelmes között,de ti már nem vagytok azok..Azért úgymond rontaná el az életet,hisz felelősség egy gyerek felnevelése,nem kevés anyagi,törődés,szeretet.És külön felnevelni nem egyszerű egyedülállóként egy csöppséget.
2010. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én leültetném az új barátnőt és elmondanék neki mindent őszintén ! Ha nem szereted igazán és felejteni akartál vele és ráadásul még az exbarátnőd szereted aki babát vár tőled ez a kapcsolat halálra van ítélve hidd el !

az exbarátnő babával, nos nem tudom, hogy szeret e még , vagy hogy mit mondott , mik a tervei ezek után veled vagy nélküled ? hogy igazából miért szakított?

kemény dió egy baba nevelése , főleg 19 évesen egyedül, ha együtt vágtok bele sok sikert , lehet a baba ráébreszti mennyire szeret , ha meg nem akkor ne élj vele együtt, az senkinek sem jó, anélkül is tudod támogatni őket !

2010. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De azon kívül, hogy elmondta, hogy terhes, nem beszéltetek semmit?

Ez elég furcsa.

Nem mondta, hogy mit szeretne a babával? Megtartaná, elvetetné? Szeret még téged?

2010. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!