Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én sem bírom megállni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én sem bírom megállni, hogy ne tegyem fel ezt a kérdést így hétfő este. De ezt érti valaki?

Figyelt kérdés
...188 cm magasságommal, 80 kg-mal, rövid sötétbarna hajszínemmel, zöld szememmel, kedvességemmel, anti drogosként, van élet célom is, sosem vertem át senkit, edzek rendszeresen, nem vagyok hülyegerek... még is mit mondanak azok a nyominger gyerekek a jó nőknek, hogy utána összejönnek? Én harcolok foggal, körömmel és alig jön össze valami. Egyszerűen nem tudom mi az a varázsszó amivel leveszi a sok nyompec a jó nőket a lábukról

2012. dec. 17. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet az is baj hogy túlzottan próbálkozol. Én például akkor találtam valakit amikor nem is akartam.
2012. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"alig jön össze valami" - azért a semminél több az.....
2012. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát gyakran nem elég akarni valamit. És van hogy a cselekvés is hiábavaló. De az elsőhöz hasonlóan én is akkor találtam meg a párom amikor egyáltalán nem is kerestem.

Ha túlságosan kutat az ember valami után van hogy elsiklik a szeme a lényeg felett s nem veszi észre azt ami egyértelműen a szeme lelőtt van.

Úgy értem ha mindenkiben a párod keresed akkor lehet hogy elsiklasz az igazi mellett aki csak úgy spontán egy napon jött volna veled szembe és egyből érezted volna hogy ő más. De mivel mindenkiben keresed így benne sem veszed észre.

2012. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Két dolgot tudok javasolni.


1. Nézz tükörbe, és próbálj meg a saját kategóriádnak megfelelő nőt találni vagy az alatt. Az emberek hajlamosak magukat szebbnek látni, mint amilyenek valójában, ugyanakkor a legjobb buxákat akarják pakolni. Ez a leggyakoribb hiba. Persze megfelelő mennyiségű pénz birtokában a külső kompenzálható bizonyos mértékig!


2. Ne nézd le a nyominger gyereket, hanem tanulj tőle. Neki van nője, neked nincs.


ui: Még annyi, hogy a kedvességed ma a fiatal csajoknak, akik jól is néznek ki, és ezzel tisztában is vannak kb annyit jelent mint egy marék almos trágya, nem többet, ha mást nem tudsz mellette felmutatni.

2012. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!