Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti fiúk ill. pasik miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fiúk ill. pasik miért buktok annyira a szőke nőkre?

Figyelt kérdés

Egyszer oda kapcsoltam valahova és pont azt mondták be hogy valami felmérés szerint a férfiak 75%-a a szőke nőkre bukik. Miért számít nektek annyira a hajszín? Barna hajú nők közt is vannak szépek, szőke nők közt is vannak semmilyenek. Akinek eredeti szőke arról úgy is ordít, legtöbben festik hogy kitűnjenek valamivel mert a szőke haj feltűnő, de pont ettől lesznek már sokan, sok az ilyen 12 egy tucat szőke nő, mégis hogy buknak rájuk milyen jó csaj csak mert szőke és lehet azelőtt észre se vették volna őket. Sokszor már az is elég sok pasinak hogy a csaj szőke pedig azon kívül semmi különös nincsen sem az arcában sem jellemre. Volt amelyik azt mondta szerinte az az igazán nőies hajszín, egy nő ismerősöm állította többen nézték meg és mosolyogtak rá mióta befestette szőkére a haját.

Szóval ti miért buktok annyira a szőke Barbie baba nőkre?



2012. dec. 18. 00:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Én nem igazán bukok a szőke lányokra. Nekem az tetszik a legjobban, ha egy lánynak derékig érő barna haja van. A szőke lányok soha nem tetszettek, egy két kivételtől eltekintve, mert azért az is jól állhat valakinek.
2012. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Én nem bukok a szőkékre. Nekem a vörös és a barna tetszik. Utána jön a szőke és utána a fekete (nekem kicsit depis)
2012. dec. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Mert a szoke hajszin fiatalsagot,bajt,udeseget sugall.
2012. dec. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
Ahogy az első án is szeretem a derékig érő hajú lányokat. Számomra ők az igazán szerethető és aranyos csajok.:)
2012. dec. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%
ostobák azért.
2012. dec. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%

A szőke nők vadságot sugallnak. Egyszer volt is kalandom egy szőke csajjal, hmmm. :-) Azóta is kívánom őt.


Bár a barna hajúak a kedvenceim.

2012. dec. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"valami felmérés szerint a férfiak 75%-a a szőke nőkre bukik."


Felejtsd el a felméréseket, örökre.

1. Egyrészt azért mert megkérdeztek MINDEN élő férfit hogy milyen hajszínre buknak? Nem. Csak mondjuk néhány százat (esetleg ezret) és annak a 75 %-a mondta hogy a szőkékre bukik. Ami ha a teljes (több milliárdos) férfipopulációt nézzük nem jelent az égvilágon SEMMIT.

2. Másrészt nekem például a hajszín teljesen mindegy (csak hosszú legyen az a haj és szép arc társuljon hozzá).

3. Harmadrészt a szőke haj nem mindenkinek áll jól (ahogy pl. a fekete se), akinek meg nem áll jól az csak magával szúr ki ha efféle bugyuta felmérések miatt befesti a haját szőkére...

2012. dec. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
van egy szőke lány, akivel randizgatok, de nem jön be arcra, emiatt hiába szőke nem tetszik nekem, nem a hajszín a lényeg, egy szép arc és egy kedves jellem többet ér bármilyen hajszínnél
2012. dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a Barna hosszú haj és sötétbarna szem kombó a múzsám de pl szőke barátnőm van. Talán lehet h azért buknak többen a szőkére mert az sokkal inkább vágykeltő hatású. A szőkét feletted vagy alattad tudod elképzelni (ha érted mire gondolok) a barnát/feketét és a többit meg melletted mint társ (én így gondolom de aztán lehet h jön vki és úgy megcáfolja az elméletem h dobhatom ki a kukába :) )
2012. dec. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Na olyan felmérésről is hallottam (persze lehet ez is butaság és el kéne felejtenem), hogy a pasik 80%-a barátnőnek szőke nőt választana és 20% barnát, viszont feleségnek fordítva és 80%-uk választana barna hajú hölgyet, lehet mondasz valamit 9-es válaszoló.

Azt olvastam a szőke haj igen, vágykeltő, szexi sok pasinak (valamiért), a barna meg megbízhatóságot, szorgalmat sugall ami sok pasinak inkább unalmas mint izgalmas. :(( (Talán mert a pasik inkább a ''rossz'' lányokat szeretik, és még mi csajok vagyunk lehordva hogy mi biztos mind a ''rossz'' fiúkat szeretik holott én pl. nem).

Amúgy sose értettem igazából a festett világosszőke haj miért vonzó sok pasinak, mikor az olyan hideg..Ha fiú lennék a melegséget sugalló barna hajú és szemű nők tetszenének meg a fekete hajúak (olyan akié természetes).

2012. dec. 18. 01:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!