Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarok egyre többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok egyre többet randizni?

Figyelt kérdés

Eddig nem sok randim volt, azért mert gyáva vagyok, meg szorongasos betegségem is van ami mar kezd elmúlni. A gyávaság meg megvan.

Viszont ugy érzem, kedvem lenne minél több randihoz, jó lenne sok lányt ismerni és megismerni.

Mi ez a hirtelen fordulat? Eddig nagyon féltem egy randitol és azt is hittem h csak rosszul sülhet el.

Illetve valamiért a végső célom az a lány, akit eddig elérhetetlennek hittem. Ugy érzem meghódithatom.


Mi ez a sok változás? Eddig egy kevés onbizalmu magát a legcsubyabbnak látó felos fiúcska voltam.


21/F



2012. dec. 18. 06:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mi honnan tudhatnánk, hogy te éppen mit, miért akarsz? Örülj a változásnak és csajozz amennyit csak tudsz.
2012. dec. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Azért írtam ki hogy hátha vki hasonló cipőben járt volna, vagy valaki hátha meg tudja magyarázni a változást.

2012. dec. 18. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért írtad mert itt is csajozni akarsz :P
2012. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
itt nem akarok csajozni...
2012. dec. 18. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a francot foglalkoztok a szerelemme és a szexsze, amikor úgyis vége lesz a világnak?! Komolyan mondom, a cionista-bolsevik-liberális-fasiszta-demagóg-populáris-kommunista-kapitalista stb. világkormány műve, hogy intim jellegű kérdésekkel árasztják el a világhálót, hogy eltereljék a figyelmet a világvégéről.
2012. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem hiszek a világvégében.

Én magamban hiszek, és semmi ezoterikus butaságban... Annyiszor volt már világvége, h két kezem nem elég h megszámoljam.

2012. dec. 18. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Te nem tudod, amit én tudok...hidd el, van miért félni. De majd meglátod...baj lesz...nagy.
2012. dec. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!