Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ún. Lúzer pasikhoz kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ún. Lúzer pasikhoz kérdés, belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy sem külsőre sem önbizalomra sem anyagilag nem álltok valami fényesen. Ezek dacára jön egy jó nő (szép, intellgens, jó nő) csak éppen nem jöttök túl jól ki egymással (pl. nem tudtok beszélgetni) és annak ellenére, hogy vonzó és szép... A csaj odáig van érted, neked addig olyan túl magas labdának tűntt ez a lány.


Összejönnél vele annak tudtában, hogy valószínüleg soha nem lesz esélyed még egy ilyen kaliberű csajnál, vele viszont beszélgetni stb nem igazán fogtok tudni?



2012. dec. 18. 12:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
milyen filmet néztél?
2012. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ez túl könnyen jött husi lenne, bár én lúzer sem vagyok.
2012. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A kérdés filozófiai, napi nyelvre fordítva, mennyire fontos ezeknek a forever alone csávóknak a belső érték?
2012. dec. 18. 12:47
 4/18 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok lúzer, de megpróbálok belehelyezkedni a kérdés világába...

Szerintem igen, és ki tudja, talán pont ez a csaj lesz rá jó hatással.

2012. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én nem érzem magam "lúzernek", annak ellenére, hogy vannak nehézségeim a párkeresésben. Viszont az általad leírt helyzetben én adnék egy esélyt a dolognak.
2012. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
amit kihagysz a puncit a túlvilágon az orrodra húzzák (ami ugyan nem egy rossz helyzet, na de miért hagyjuk a túlvilágra)
2012. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát jó lenne, de ez csak valami hollyvoodi álom/film. Ilyen max nagyon ritkán esik meg az életben. Mármint hogy utána mégiscsak egymásra lelnek lelkileg is.

Én már közel 2 éve koptatom a társkeresőket, de még csak hasonló sem akadt.

29F

2012. dec. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7: pont ez a kérdés lényege, hogy a lelki egység a harmatos határba sincs. testi vonzalom van, meg érzelemek az ő részéről. És ennyi.
2012. dec. 18. 13:23
 9/18 anonim ***** válasza:
Amúgy azt nem értem, hogy ha ő is intelligens, akkor hogy lehet, hogy egyáltalán ne tudnánk beszélgetni? Általában az intelligens emberekkel hangot találok.
2012. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én csaj vagyok, és a másik oldalról látom a dolgot.

A mostani barátom nem mondanám lúzernek, de tény, hogy sosem volt szerencséje a lányokkal. Elég nehéz eset, mert nagyon zárkózott, sokszor bunkó, az értékeit pedig jó mélyre elrejti. Na de most nem is ez a lényeg.


Valamiért láttam fantáziát benne, ezért randiztunk és összejöttünk. Hónapokkal később mondta el, hogy valójában pont azért kezdett el járni velem, mert tudta, hogy nem sok esélye van. Egyébként butának és felületesnek tartott, olyannak akiben hosszútávon nem lát fantáziát, de pillanatnyilag örül, hogy jó nője van. A véleménye abból táplálkozott, hogy amikor baráti társaságban éppen megváltották a világot, nem szóltam hozzá, sőt inkább hamar otthagytam őket. Emiatt nem is erőltette, hogy beszélgessünk. Aztán később, kisebb társaságban, ahol szóhoz is jutottam és értelmét láttam annak, hogy kifejtsem a véleményem, teljesen megdöbbent, egyrészt hogy saját gondolataim is vannak, ki tudom fejteni, és tudok érvelni, vitatkozni. Innentől kezdve egyre többet beszélgettünk.

Pont most a hétvégén mesélte ezt el, hozzátéve hogy az elején komolyan gondolkozott azon, hogy érdemes-e buta nővel kezdenie, de most örül, hogy megtette, mert mint kiderült, hatalmasat tévedett.


Szóval próbáld meg, hátha tévedsz. Hátha mégis jó lesz együtt :)

2012. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!