Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szemeznek velem időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szemeznek velem időnként szép lányok, amikor csúnya fiú vagyok? Na és miért van az, hogy amikor jobb kedvem van akkor gyakrabban szemez velem egy lány, mint amior szomorú, depis napom van?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Na és miért van az, hogy amikor jobb kedvem van akkor gyakrabban szemez velem egy lány, mint amior szomorú, depis napom van?



ha ezt komolyan kérdeztem, kimegyek a főtérre, és kilógatom magam a nagytemplom tornyából.

2012. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
zed..
2012. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csúnya vagyok, engem meg le sem sz*nak a nők. Volt egyszer egy társkeresőn, amikor a saját képem volt fent, mint avatar. Nem nézett rám a kutya sem, de amikor egy modell képét tettem ki (férfiét), már rögtön 5 lány akart volna velem járni.
2012. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!