Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a szép lány/csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szép lány/csúnya pasi, és jó pasi/csúnya lány párok hogyan alakulnak ki? Hogy találnak egymásra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem mindenki átlagos, azon túl, h vannak a nagyon szépek és a nagyon csúnyák...de szerintem a te kérdésed nem róluk szól...szóval úgy, mint más
2012. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1000. ilyen kérdés

nézz utána,és akkor nem kell feleslegesen kérdést kitenned


mi az,hogy hogy találnak egymásra?

megtetszenek egymásnak,és összejönnek!

2012. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kinek mi a szép. Lehet, hogy a szép lány pasija, csak neked tűnik csúnyának, de a csaj szemében helyes.
2012. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán úgy, hogy vannak olyanok, akiknek nem a külső az elsődleges? Bár te biztos nem abba a kategóriába tartozol. Neked biztos szép csaj/jóképű pasi felel csak meg, azért nem vagy képes megérteni.
2012. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Elmondom.

Tudod vannak olyan emberek akik nem felszínesek és nem csak az kizárólag illető külseje alapján alkotnak véleményt az illetőről.

Így belé tudnak szeretni és együtt tudnak élni egymás mellett szerelemben.


Sajnos felszínes ember ezt képtelen felfogni vagy megemészteni.

2012. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Olyat írok, amiről még nem hallottál. Emberi értékek.

2012. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*kizárólag az
2012. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Véletlen

Az egyik fél gazdag

KIskoruktól (óvoda) fogva ismerik egymást és mindig s jóba voltak

Az egyik félnek hatalma van a másik felett

Az egyik fél manipulálja a másikat

Összeadták őket a szülők

A szebbik fél megsajnálta a másikat és bum így lett a csokapik

Lehet mindkettő ronda, csak szerinted az egyik fél nem :D

Lehet mindkető szép csak az egyik szerinted nem :D

Abszolút egyezik az ízlésük

Véletlen, szerencse megint (nem lehet hangsúlyozni a véletlenek igen nagy szerepét)

2012. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy, hogy az egész emberiség nem ugyanazt látja szépnek vagy csúnyának. Másrészt pedig egy igazi jó kapcsolatban a külső csak másodlagos.
2012. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt lehet neki tetszik, másik ami a stílusa, pl egy szép buta lány nem kell senkinek amig egy átlagos de aranyos, okos lány szinte mindenkinek bejön.

Én olyan lányokat keresek mindig akikről nem az jön le h de menő, meg küzdjenek érte a jobbnál jobb pasik, hanem olyat aki normális és első ránázésre is olyan kis barátságos félénk, akinél nem kell attól tartani h elzavar meg kiröhög ha vmi nem épp tökéletes rajtam v elbalekoskodok vmit a szexben..

2012. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!