Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem akarnak olyan pasival kavarni, akinek már van barátnője?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy lánynak nagyon bejön egy fiú és szeretne smárolni és/vagy megismerkedni vele. Aztán amint kiderül, hogy a pasinak barátnője van, a lány érdeklődése megszűnik és mondja: "de hát neked barátnőd van!" Pedig attól függetlenül még kavarhatnának, mert nem tudna róla senki.


Mire tudnátok visszavezetni ezt a viselkedést? Azon alapszik, hogy a nők mindig komoly kapcsolatot szeretnének? De hiszen van kivétel, például szeretők, vagy egyéjszakázók. 16-20 éves korosztályról van szó


Lányok, ti mire gondoltok ilyen helyzetben? Fiúk, volt már ilyen tapasztalatotok?



2012. dec. 19. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Te - jó - ég. Addig örüljünk amíg ilyenek a csajok.

Azért nem drágám, mert mi érzelmes lények révén magunknak akarjuk a srácot, de ha így elbánna a barátnőjével, akkor velünk is el fog, és amúgy is egy bizonyítottan tahó példány. Ez nekünk nem kell.

2012. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Bino ***** válasza:
100%
Nekem teljes egészében kell a srác, és Te még olyan dologra mersz gondolni ,hogy osztozkodás?:o
2012. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kisapám, te még nem vagy elég érett a kapcsolathoz. Ami azt illeti az élethez sem. Koraszülött voltál mi?! Az inkubátorból már nem jutott vér az agyadba...
2012. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

Te miről beszélsz???


Épp az indítja be a legtöbb csajt hogy egy srácnak van barátnője.Ha lecsapják egy másik lánynak a kezéről a srácot azt orgazmusként élik meg,utánna mennek a következő prédára.Mindegy ha nem akarnak az illetővel komoly kapcsolatot,nekik akkor is megéri az hogy tönkre tegyenek egy akár több éven át tartó kapcsolatot

2012. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ha esetleg nem is lenne ellenére egy egyéjszakás, attól még lehet, hogy képes belegondolni, hogy mit érezne a másik csaj. Így nem kavar egy sráccal, akinek barátnője van.

Új szót tanítok ma neked: empátia.

2012. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és ha tetszett egy fiú, majd kiderült, hogy van barátnője, akkor én is így reagáltam rá, hogy "de hát neked barátnőd van". Nem azért mondtam ezt, mert annyira rendes lennék, hogy nem kezdek ki foglalt pasival, hanem erre azt vártam, hogy szakítson a csajával ÉRTEM. Ez ilyen pszichológiai dolog szerintem. Nem akartam alkalmi kapcsolatot, azt akartam, hogy én legyek neki a legfontosabb lány, a barátnője.
2012. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mások amiatt panaszkodnak, hogy minden nő kurv@, te meg amiatt, hogy van gerincük...Édes jó istenem, ennyi hülyét :D
2012. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Óvodának mára vége? :D Ne legyél már ennyire ostoba!

Pont ez lenne a megfelelő, és nem a fordítottja, mint ahogy elég sokan ilyenek! És így is teszik.

2012. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltál már, hogy mondjuk azért mert nem akar szemét p*csa lenni? Ennyi becsület legyen már az emberben. Plusz senkinek sincs kedve a problémákhoz amiket a barátnője csinálna (jogosan). Kalandozásra van elég szabad fiú.
2012. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

A kérdés feltevésére annyi lenne a válaszom, hogy: Na vajon miért?

Egy lánynak nem elég az, hogy egyszer kavar valakivel, mert "ennyi jutott", hanem az kell neki, hogy felvállalhassa a kapcsolatot.

Meg amúgy a női szolidaritás: miért tennénk keresztbe nőtársunknak? Nekem ég a pofám azok helyett a szánalmas pasik helyett, akik annak ellenére nyomulnak, hogy barátnőjük van. Barátnője van? Pech... keress mást.. ennek olyan alapdolognak kéne lennie.

A másik meg: valaki írta itt, hogy a srác szakítson a barátnőjével. Az én tapasztalatom az, hogy egy kapcsolatot ki kell heverni, nem megy az úgy, hogy egyikből ki, másikba be. Egy bizonyos időnek el kell telnie, és ha még utána is akarják egymást, akkor rendben van. De egy fellángolásért kár felrúgni egy kapcsolatot. Amúgy minden kapcsolatban alkalmazkodni kell a másikhoz, és ez néha nem egyszerű...

2012. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!