Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, akiknek alacsony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek alacsony, törékeny, pici, vékony barátnője van! Ti hol és hogyan ismerkedtetek meg velük? Hol és hogyan szerezhetnék én is egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Akikről én tudok azok mind foglaltak és amúgy sem sok lány van a sulimban, sajnos. Neten meg nem szeretnek ismerkedni a lányok, de az utcai leszólítgatásokra sem buknak én úgy tapasztaltam. Nem tudom hol és hogyan tudnék vonzó, pici barátnőt szerezni.

2012. dec. 16. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Munkahelyen, utcán, neten.

Ja egyik sem játszik, akkor passz.

2012. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is nem szerezni kell.

Másodszor bárhol találhatsz ilyen lányt.

2012. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Mi a fsz ez a törékeny, kicsi, apró, cuki kislányhajlam?:D

Aki meg egy jó testtel rendelkezik, és 165 centi, és meri használni a jó beszédkészségét, és nem ijed meg mindentől,ki tud állni magáért, az már egy hulladék?:D

2012-ben ez a divat, 2011-ben a bögyös maca, jövőre mi? 3 mellű nő?

2012. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jóképű és magas vagy, bárhol és bárhogy. Ha csúnya v alacsony, sehol és sehogy.
2012. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!