Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, egy randin kb. mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy randin kb. mennyi idő alatt döntitek el, hogy a srác bejön - e?

Figyelt kérdés
Gondolom változó, de mondjuk legutóbb?
2009. aug. 23. 18:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
Mindez semmi h 1 órát magáról, mert az nem érdekel, de hogy 8 órát közösben az már valami! Arról nem mesélnél, kedves utolsó válaszoló kislány?
2009. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Olyan már velem is volt :)
2009. aug. 23. 20:13
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
Na én meg csak úgy randizok, hogy szerelmes vagyok belé. :D Én csak olyanokba tudok beleszeretni, akiket már ismerek egy ideje... Az "adjunk egy esélyt" a dolognak meg nem vagyok híve. Ismeretlenekkel nem randizom, úgyhogy már jóval előtte tudom, hogy bejön! :)
2009. aug. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó válaszoló vagyok,vagyis az 1 és 8 órás :D

Az 1 óra életem leghosszabb 1 órája volt.Leültünk egy kávézóban,hogy beszélgetünk.Udvariasan megkértem,hogy meséljen magáról valamit,hogy találjunk közös témát. (barátok mutattak be minket és még nem ismertük egymást) Aztán elkezdett magáról beszélni és mintha kinyitottam volna egy csapot,csak mondta és mondta és mondta.Azt vettem észre,hogy átalakult a srác hangja háttérzajjá és azon filoztam,hogy lépjek le.Beszélt a keresztanyja volt férjének a nemtudom kicsodájáról,meg a saját vakbélműtétjéről stb. Egyetlen egyszer sem kérdezett vissza és észre sem vette,hogy meg sem szólaltam,csak nézem őt.Nem zavarta.Szerencsére megszólalt a telefonom,gyorsan felkaptam és meg sem vártam mit mond a tesóm,csak gyorsan belehadartam a telefonba,hogy rögtön ott vagyok,aztán letettem.Szegény nem értete,hogy mi van,utólag meséltem el neki,hogy megmentette az életem. :) Volt indokom elköszönni és soha többé nem találkoztam a sráccal.

A 8 órás pedig a létező legjobb randim volt.Annyira elrepült az idő,az egész délutánt együtt töltöttük. :)

2009. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%
már az első mondatnál.. :)
2009. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
90%
A 8 órás randiról még annyit mesélnék,hogy nagyjából miket csináltunk.Sétáltunk,fagyiztunk,egy ismerősének voltak lovai,ott lovagoltunk,vaztán felmentünk hozzájuk,palacsintát sütöttünk,ő gitározott nekem. :) Nem történt semmi "komoly",egyszerűen csak jó volt együtt és csak azt vettük észre,hogy este van. :)
2009. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ezek jó sztorik :) (bocs, az egyiket véletlen lepontoztam :S)
2009. aug. 24. 16:47
 18/28 anonim válasza:
85%

én elso randi utan eldontom h bele tudok e szeretni vagy nem, ha szimpi es bejon és erzed h jol kojossz vele akkor tuti h megtudod szeretni ha meg hidegen hagy hogy ott van melleted akkor felesleges eroltetni tapasztalat:)

16L

2009. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Vakrandira nem szoktam menni, ezért csak azzal randizok, aki alapból bejön, különben nem találkoznék vele. Ezért nem ismerkedem pl. interneten és így megkímélem magamat a csalódástól.
2009. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Ha egy csaj elmegy veled randizni, annak már bejössz. Csak ott is magadat kell adnod.
2009. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!