Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki lenne, ha elhívnám valahova?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne, ha elhívnám valahova?

Figyelt kérdés

Van egy lány a főiskolán.

Tavaly segített nekem sokszor(jó persze én is neki), viszont én most más szakra járok, így régen láttam utoljára.

A lány velem nagyon kedves, aranyos volt, nagyon kedveltem.

Lehet bejöttem neki, lehet nem, nem tudom. Mindenesetre velem nagyon kedves volt mindig. Azt láthatta rajtam, hogy visszafogott fiú vagyok, ő viszont szerintem nem túl visszafogott.

Gondoltam rá, hogy jó lenne vele találkozni egyszer, mert már rég láttam. Kíváncsi is vagyok rá, meg szeretnék vele kicsit dumcsizni.

A lány majdnem 1,5 évvel idősebb tőlem. Nem járni akarok vele, csak találkozni.

Szerintetek ciki lenne egyszer elhívni valahova? Illetve hova hívjam el?



2012. dec. 21. 14:31
 1/4 A kérdező kommentje:
ő 22 én 21
2012. dec. 21. 14:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne ciki elhívnod valahová, csak mindenképpen tisztázd le vele hogy mi a célod.
2012. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

és ezt most hogy?

Elhívnám valahova, közben mondjam szegény csajnak, hogy bocsi de nem érdekelsz, csak találkozni akarok veled?

Vagy mit mondjak?

Egyébként tényleg nem járnék vele, de találkozni mindenképp találkozgatnék haveri alapon.

2012. dec. 21. 15:08
 4/4 Bogesz:) ***** válasza:

Hát mondd azt, hogy pl,: szia régen láttalak, egyszer összefuthatnánk és beszélgethetnénk. Azt meg nem kell neki megmondanod sztem, hogy nem akarsz tőle semmit, szimplán kis mozdulatokkal kell jelezned, hogy baráti határon belül...pl.:nem mész hozzá olyan közel és úgy beszélsz vele mint egy baráttal, onnantól kezdve már nem nagyon lehet félreérteni:DD sok sikert!!

16/L

2012. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!