Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tényleg ennyire fontos hogy egy fiú legyen 180-190 magas? Alatta mar nem is számítunk?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 160-170-esek jobban bejönnek.

Csak megint egy szokásos, általánosított kérdés...

2012. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel én 175 cm vagyok legalább ilyen magasságot el is várok de inkább min. 180 centi legyen vagy magasabb hogy egy rendezvényen ahol tűsarkúban vagyok, se nézzünk ki együtt hülyén.
2012. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Ugyan már , az ilyen maximum a pirított r*bancoknál számít :)
2012. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden nő más van akinek fontos van akinek nem. A szerelem tényleg nem ezen múlik! Láttam nagyon boldog párt ahol a leányzó egy fejjel magasabb volt mint a srác mégis nagyon boldogok most született meg az első gyermekük. Hiába tűz és víz súlyban is egyszerűen jó rájuk nézni!! Nincs nagy jelentősége a magasságnak azért én egyforma magasságot elvárok volt már 160 centis fiúval randim és hát elég kellemetlenül éreztük magunkat, nem tudnám magam nőnek érezni igazán egy több 10 centivel alacsonyabb fiú mellett!
2012. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, nekem nem igazán, mert én 178 cm vagyok.

Viszont egy alacsony nőnek tökéletesen megfelel az általad megjelölt magasság alatti férfi.

2012. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egy alacsony, 150-160cm magas lány is eldobja a 162cm magas barátját egy 180-258cm magasért.
2012. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 179 cm vagyok, így nem ártana ha a pasi minimum 180 cm lenne. De gondolom az alacsonyabb csajok ezt máshogy látják...
2013. jan. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!