Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! 29-éves magas-vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 29-éves magas-vékony férfi vagyok, hogyan találom meg a párom, mit tegyek hogy tartós kapcsolatot épitsek? A szépség nem fontos, egyszerű, szelíd, intelligens lányt keresek. Társközvetitők kilőve.

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Ha a szépség nem fontos akkor társkeresőkön nagyobb az esélyed arra hogy találsz egyet magadnak
2012. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Erre igazából nincs recept. Légy határozott, férfias, legyenek terveid az életben.

Ha tartós kapcsolatot akarsz, azt idővel oszd meg a lánnyal (ne ezzel rohad le rögtön)

2012. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A társközvetitős oldalak legtöbbje kamu,sajnos sokan nem az igazat irják magukról.Nehéz kiszürni.
2012. okt. 31. 23:28
 4/10 VVMMvvmm ***** válasza:

Kettes! Mit jelent, hogy férfias? Olyan mint te?

Kérdező! Na hogyan találod meg?

2012. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak infó gyüjtésként kérdeztem nem itt akarom megtalálni (VVMM)
2012. okt. 31. 23:36
 6/10 anonim ***** válasza:
pedig a lányok szeretik, ha szépnek tartják őket (nézzenek ki bárhogy), ez fontos! szóval ne rohanj le senkit azzal, h neked nem fontos a szépség...
2012. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

:D A kérdésem szinte ugynaz,csak:

43 vagyok,azért a szépség számít,és a lány helyett inkább nő.

Tisztelt kérdező,már ketten keresünk... :)

2012. nov. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Kettes! Mit jelent, hogy férfias? Olyan mint te?"


Mivel nő vagyok, így nem olyanra gondoltam, mint én.

Számomra a férfiasság kívül belül meglátszik. A külsőt gondolom nem kell ecsetelni (tehát ne legyen díszb*zi, az a lényeg), a belső pedig úgy mutatkozik meg, hogy ismeri férfi nemhez tartozó sztereotípiákat, tehát udvarias, védelmező, nem hisztis, nem sértődékeny, stb-stb.

2012. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem nem férfiasságomal van baj,csak sajnos nem a hozzám illő lányokat vonzom.
2012. nov. 1. 14:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Mármint hogyhogy/miben nem hozzádillőket? Milyen lányok szoktak közeledni?
2013. jan. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!