Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg egy eladó sráccal, úgy hogy ne égessem le magam? 21/L

Figyelt kérdés
Ilyen kicsi boltról van szó, tehát van rá esély hogy kettesben legyünk ha nincs más vevő. Egyszer voltam még csak ott, és nagyon megtetszett. Semmit nem beszéltünk, csak nagyon megfogott benne valami. Arra gondoltam megint oda megyek venni valamit, és valahogy bepróbálkozok. De úgy érzem 80% hogy elutasít, nem vagyok annyira népszerű a férfiaknál. Szóval olyan módszer érdekel amiből finoman megtudom hogy érdeklem e, de nem koppanok nagyot ha nem.
2012. dec. 22. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyj ott neki a pulton egy papírt, amire rajzolsz egy szívet és írd le a telefonszámodat alá. Ha érdekled, hívni fog. Azt sem tudod gondolom van-e már barátnője.
2012. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen boltban dolgozik?
2012. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Italbolt. Meg persze van cigi, csoki egyéb apróság. Miért?
2012. dec. 22. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint. Szerintem először beszélgess róla valamiről, próbáld meg kideríteni van-e barátnője. Pl. Ő mit vesz a barátnőjének Karácsonyra? Tégy úgy, mintha azt gondolnád van barátnője és kérj tőle tanácsot az ajándékozáshoz. Két válasz érkezhet:


1) Elmondja, hogy mit vett a barátnőjének, ekkor kiderül, hogy már van szerelme és ez így számodra kedvezőtlen válasz

2) Megmondja, hogy neki nincs barátnője és lezárod a beszélgetést.


A 2) esetében legközelebbi vásárlásnál megleped valamivel Karácsonyra. Ott hagysz a pénztárnál neki egy táblacsokit ilyen ajándékszalaggal átkötve. vagy egy üveg bort/pezsgőt/stb. Ez szerintem elég nagy jelzés lenne, hogy akarsz tőle valamit. Ezután minden kiderül hogy áll hozzád.

2012. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért kérdezem, milyen bolt, mert érdemes a boltban kapható dolgokkal kapcsolatosan kérdezősködni, az nem feltűnő.

Pl. milyen italt szeret a srác és pl. milyet a barátnője.

2012. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"De úgy érzem 80% hogy elutasít, nem vagyok annyira népszerű a férfiaknál. "

sztem mivel eléggé elszaporodtam az alacsony önértékelésű srácok az országban, lehet ő is ilyesmit gondol xd

2012. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jó ötleteket írtak előttem, szerintem simán bepróbálkozhatsz, max ha ciki lesz, nem mész vissza többet. többet veszíthetsz, ha meg sem próbálod, mintha visszautasítna. én tuti bepróbálkoznék nála. majd írd meg, mi volt! sok sikert!:)
2012. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tescoban úgy ismerkedtem, hogy mikor fizettem, fizetés után a pult sarkához mentem, beszélgettünk pár szót, majd a blokkot ideadta a leányzó, és én ráirtam a nevem, meg telefonszámom. Rá 1-2 napra küldött is sms-t. Bár már akkor megigérte. Utána pedig gondolom már menne a dolog.
2012. dec. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!