Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha utcán rácsapnék a seggetekre, aztán, mikor szembenéznétek velem, mosolyognék, és dícsérném, hogy milyen formás? Xd

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 22:30
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Sok értelme nincs,NAGYON RITKÁN csináltam olyat,LEGTŐBBSZŐR buliban,és olyannal AKI NAGYON SZÉP :)


Sok értelme nincs,ha nem tetszem a csajnak,HA VAN EGY KIS VONZALOM,AKKOR IGEN :)akkor van értelme jobban :)

2012. dec. 22. 23:03
 22/37 anonim ***** válasza:
66%
egyszer velünk - a barátnőmmel és velem - fordult elő ilyen, de csak az én seggembe markolt bele a csávó. Utána futottam és tökön rúgtam. Mindenki nézett, nem tudták miért rúgtam tökön, míg egy öreg néni 'beszólt', hogy hihetetlen, hogy ilyen pofátlan 'férfiak' vannak. Szóval így próbálj idegen lányok fenekére csapkodni és egyebek. Egyszer olyat fogsz kikapni, akiről nem gondolnád, hogy egykézzel kitöri a nyakadat ;)
2012. dec. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
83%
A lányok utálják, ha egy olyan ér hozzájuk, akit nem ismernek,vagy nem szeretnek. Szóval ezzel inkább ne próbálkozz.
2012. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
81%
Visszkézből rácsapnék az arcodra, majd pedig mosolyogva megdicsérném, hogy milyen formás, és ráadásul milyen jó nagy is.
2012. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Hát tudod, kedves kérdező, ez tényleg nagyon szánalmas lenne. Én sajnos elég félénk vagyok, úgyhogy szerintem inkább egy szót se szólnék, csak továbbmennék, de szívem szerint tuti, hogy pofán vágnálak.
2012. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Ja és bocsi, azt kifelejtettem, hogy teljesen mindegy, hogy hol történne (buli/utca, akármi...). És attól is független, hogy bejönnél-e külsőleg vagy sem, mert ha valaki ilyet tesz, az tuti, hogy nem a legintelligensebbek közé tartozik, sőt. Úgyhogy tökmindegy, hogy milyen kinézetű. :)

(#25 voltam)

2012. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 WsAkosWs ***** válasza:
Pofán csapnának XD
2012. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
73%

Simán visszakézből kapnál egy nagyot.

Utána rögtön le is üvölteném a fejed.

24 éves létedre ha ezt csinálod akkor azt mondom hogy az érzelmi intelligenciád az 5 éves szinten maradt.

Éretlen vagy a felnőtt kapcsolatteremtéshez...fel kéne nőnöd gyorsan.

Nem hiszem hogy bárki is jó néven venné ha idegenként betörnél az intim szférájába....

2012. dec. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Válasz sok van. Egyre vigyázzál velem ne találkozzál, mert Te szaladnál előlem. Kiéhezett vagyok. Én meg a Te seggedet fogdosnám. Na abból mi lenne! Nem vicc!
2012. dec. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
XD érdekes válaszok :)
2012. dec. 24. 12:20
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!