Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan flörtöljek, ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtöljek, ismerkedjek fiúkkal?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy hogyan kell.Semmiféle tapasztalatom nincsen ilyen téren.Ha látom hogy egy fiú esetleg odajönne beszélgetni, vagy bármi akkor inkább hárítom a helyzetet,de csak azért mert egyszerűen félek.Nem merek önmagam lenne,mert attól tartok, hogy nem tetszene neki.

A flörtölésről meg nem is beszélve.Nem merek kezdeményezni, nem tudok csak úgy egyszerűen odamenni egy sráchoz.Nem merem kimondani azt,amit valójában szeretnék,mert úgy érzem hogy az én számból az furán hatna.

Annyira szeretném ezt legyőzni,de nem tudom hogy hogyan.

17L

Nagy



2012. dec. 24. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Milyen "Nagy"? :D

Gyakorolj!

2012. dec. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

a ,,nagy" csak véletlenül maradt ott.

Gyakoroljak!De hogy?!

2012. dec. 24. 15:32
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
A gyáváknak nincsen hazája.Ezt nem tudom ki mondta először,de igaza van.Meríts merszet valahonnan,különben soha nem lesz senkid.
2012. dec. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha félénk vagy (én is) akkor esetleg itt írj rá egy számodra szimpatikus emberre. ;)
2012. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk estefelé írj ki ide egy kérdést miszerint 17 éves félénk lány vagy és ismerkedni szeretnél.

Jó sok üzenet+válaszadó fog majd jönni.

(persze ne ma mivel bunkó módon elég sokan a családjukkal töltik a karácsonyt ahelyett, hogy itt válaszolnának a kérdésekre.)

2012. dec. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hogy? Segítek!

Első vagyok

2012. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5-ös! A kérdésekre az év bármely napjában válaszolhatnak még. ;)
2012. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jaguar Warrior!

Nem ismerkedési szándékkal tettem fel a kérdést.Csak tudod aki ezt még nem tapasztalta és alapból nagydumás, annak lehet hogy semmiségnek tűnik a dolog,de sajnos az én életemet ez negatívan befolyásolja!

2012. dec. 24. 15:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor először magadban kell rendet tenned. Rá kell jönnöd, hogy ez miért van így és csak utána tudsz majd maradéktalanul feloldódni. De sajnos erre mi nem tudunk választ adni. Vagy ismerkedsz és beszélgetsz itt fiúkkal vagy rendbe teszed magadban a dolgot, különben minden marad így és nem lesz jobb.
2012. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tánciskola és társai. Menj közösségbe, személyesen ismerkedj, ne levelezgetéssel. Bele fogsz jönni, csak hagyd közelebblépni a "szerencsétleneket" :)
2012. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!