Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan flörtöljek, ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtöljek, ismerkedjek fiúkkal?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy hogyan kell.Semmiféle tapasztalatom nincsen ilyen téren.Ha látom hogy egy fiú esetleg odajönne beszélgetni, vagy bármi akkor inkább hárítom a helyzetet,de csak azért mert egyszerűen félek.Nem merek önmagam lenne,mert attól tartok, hogy nem tetszene neki.

A flörtölésről meg nem is beszélve.Nem merek kezdeményezni, nem tudok csak úgy egyszerűen odamenni egy sráchoz.Nem merem kimondani azt,amit valójában szeretnék,mert úgy érzem hogy az én számból az furán hatna.

Annyira szeretném ezt legyőzni,de nem tudom hogy hogyan.

17L

Nagy



2012. dec. 24. 15:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy srácot az ismeretségi körödből aki egy kicsit is szimpatikus, és afféle nagydumás, akiről tudjátok, hogy bárkivel tud beszélgetni jókat, és ha veled is fog idővel nyitni fogsz a világ- mások -felé te is
2013. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. jan. 19. 20:27
 13/13 hangszoros ***** válasza:
58%

Igaz történet: 20-on éves csini csajszi. Beöltözve. - Miniszoknya, dekoltázs-. Ül a fotelba, nyomja a gépet. Én a vénkecske nézem, és gondolom: Ha benyulna a gattyába és cumi. Mit ad Isten csajszi benyúl gattyába, és ápolgatni kezdi. És még mondják, hogy nincs telepátia! A csajszinak szuper érzékeny vevője lehet -vagy az adóm a túl erős?- Skubiztam a cickóját, mikózben lelkesen cumizott. Erre kidobja cickóit és közé veszi... A francba van kikapcsolva a telója! Hivnám egy trüsmüsre.

A tárgyra: Van egy mondás, szólás : A pasikat a hasukon keresztül lehet megfogni. Hülyeség! Alatta néhány centivel!

2013. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!