Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogyha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha van barátnőm akkor le se tudom vakarni magamról a csajokat, ha nincs akkor meg le se szarnak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
kereslet-kínálat
2012. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kiválasztottság tényező, a többi nőstény automatikusan vonzódni fog ha látja hogy téged már vki kiválasztott (szép csaj esetén)


minden madárnál és emlősnél így van kb :)

2012. dec. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én páromnál is így van, én nem is haragszom a nőkre ezért. Tegyék is ezt, engem erősítenek meg, hogy jól választottam :)


Bár én állítom, hogy előttem is így viszonyultak hozzá, csak ő nem vette észre.

2012. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megez a tiltott gyümcs dolog egy fasság.

Itt szerintem arról van szó, hogy aki párkapcsolatban van,az általában boldog, elégedett, önbizalommal teli, és ez látszik is pofára rajta.

Aki egyedül van, szar az életkedve, depresszív, agresszív, távtartó, hideg mert nincs senki mellette, az eleve kevesebb önbizalommal is rendelkezik azidőtájt, akárhogy is ,a magányos embereknek szar a kisugárzásuk. LEgalábbis a zömüknek. NAgyon kevés az ,aki kúrás nélkül egyedül is boldog, és jó hangulatú.

2012. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát de ha nincs épp barátnőd, és le se kakilnak a csajok, akkor hogy lesz mégis barátnőd, aki mellett meg már minden nőnek kellesz? :-D
2012. dec. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!