Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azmindegykivagyok kérdése:

Hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Van az osztályomban egy fiú.. :D nagyon cuki :) ő az osztályban a menő .én sem vagyok valami csendes visszahúzódó az osztályban .. ( a mi osztályunkban 3 csoport van úgymond.. "strébere" fogyatákosok" " Menők")nem szeretném hogy férreércsétek de én is a menőknél vagyok.. (nem nagyképűség csak nem tudom máshogy elmagyarázni) na szóval sokat beszélünk és mikor rámnéz mosolyog .. :D reggel 2 en vagyunk kb negyed órát a teremebn mert még nincs ott senki .. akkor beszélgetünk hülyéskedünk.. nekem nagyon tetszik de ő rám nem ugy tekint hanem csak barát .. hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmét hogy észrevegye mit érzek iránta ??

2012. dec. 25. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

"férreércsétek" :D

Írj egy 5-ös nyelvtan dogát, ezzel hívd fel magadra a figyelmet!

2012. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez baromság. Egy iskolás fiú egy lányra sem tekint barátként.

Van a hozzá sem nyúlnék kategória és a dugnám egész nap kategória. Ha jól nézel ki akkor a dugnám csoportban vagy csak nem mer lépni vagy titokban van valakije esetleg jelenleg más lányt akar megfektetni.

Tedd neki egyértelművé azt miszerint nagyon szeretnéd, ha gerincre vágna. tedd neki a szépet, simogasd, legyél vele közvetlen és nem kell sok hozzá, hogy a puncidban érezd a nyelvét.

Remélem tudtam segíteni.

2012. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!