Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? ( többi lent)

Figyelt kérdés
szóval van egy srác a suliban ő eggyel fölöttem jár én 8.-os vagyok ő 9.-es ( 8 osztályos gimibe járok ) és nagyon helyes meg pont olyan ami úgy kívülről a számomra "tökéletes pasi " tehát magas nagyon jó illatú , jól öltözködik helyes , nem az a cérna tipus és kedvesnek is látszik de van aki azt mondja róla hogy nagyon flegma más meg azt hogy aranyos ( persze kivel hogy viselkedik ) tehát nekem nagyon tetszik és sokszor van órájuk a mi termünkben vagy nekünk az övékben és ugye akkor találkozunk és amikor rá nézek akkor látom hogy ő is rám néz és nem kapja el a tekintetét . de nem beszéltem még úgy vele mert mindig sietni kell órára viszont eléggé tetszik és szeretném megismerni . hogyan kezdeményezzek ? mit mondjak neki ? bocsi hogy hosszúra sikerült

2012. dec. 14. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
fejeld le
2012. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
rugd le a tökeit
2012. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
azt szeretik a fiuk
2012. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
mondom hidd el csajszi
2012. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi xd de már lefejeltem a múltkor amikor éppen az egyszarvúmat kerestem hogy megmutassam neki és még a tökeit is sikerült lerúgni de sajnos nem jött be :( xdddddd egyéb ötlet ?
2012. dec. 14. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem rosszak az ötletek!! :D

Mit szólnál a-hoz ha leszólítanád,majd félrevonulnátok a haveroktól és kerek perec megmondanád neki a dolgot!Vagy bejön vagy nem!Csak mert ha tényleg te is tetszel neki és nincs éppen barátnője nem fog elküldeni! :)

Azért kombináld bele hogy van neki barátnője és jól megvannak,de persze ettől még tetszhetsz neki.

Sok sikert!!!!!!

2012. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) hát az a helyzet hogy nincs barátnője de kb. a 9. évfolyam fele odavan érte és nem hiszem hogy pont én kellenék neki :/ meg attól is félek hogy flegma lesz és elküld a p*csába . jó persze na és mi van akkor ? én megpróbáltam ennyi! de akkor is rossz érzés lenne pofára esni
2012. dec. 14. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!