Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is megfigyeltétek, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megfigyeltétek, hogyha egy lány beszél azzal, aki tetszik neki, megváltozik a hangja?

Figyelt kérdés

Több lány ismerősömön észrevettem ezt,magasabb,meg picit "nyávogósabb" lesz a hangjuk.

Ez miért van?:D

Én lány vagyok,de nálam ebben nincs változás.:D


2012. dec. 26. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van, csak nem veszed észre magadon :)
2012. dec. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van... Pont a múltkor kacarászott rajta barátnőm, hogy hívott egy srác, aki tetszik, és állítólag másabb hangon beszéltem vele. Gondolom, ez tudat alatt a "becserkészés" része...:D
2012. dec. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát beszéltünk erről,azt mondták a többiek, hogy nálam más változás van,(pl sok mosolygás,meg a tekintetem másabb lesz,rá van írva az arcomra kb,hogy tetszik a másik),de ebben nincs.
2012. dec. 26. 00:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Elvékonyítják a hangjukat. Ige. Bár nem feltétlen lehet általánosítani ezt, de én is ismerek ilyeneket, dögivel. Sőt, most hogy belegondolok, elég sokat is!:) A legjobb, mikor valami ótvar, gagyi közhelyes poénon nem bírják abbahagyni a heherészést zavarukban. Aztán a végén én is zavarba jövök. Na az már valóban a "tetszés" jele. Míg az elvékonyított hang inkább egy erős szimpátia.


És egy emlék, mikor ült mellettem anno az egyik barátnőm a kocsiban és felhívott valaki. Amint leraktam a telefont percekig nyaggatott a hívó felől, mert ő szerinte én máshogy beszéltem vele, mint ahogy általában szoktam. "És ki volt az a láány?" :) Szóval az tuti, hogy én nem csinálok ilyet, tehát a következtetés az, hogy nála is ez egy bevett szokás, hogy máshogy beszél a jelöltekkel. :)

2012. dec. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én telefonon egyébként is nyávogósabban beszélek, nem tudom miért, nem tudatosan csinálom
2012. dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most így belegondolva én még magamon is észreveszem. Sőt, az egész viselkedésem valahogy még "csajosabb" lesz. :D (20L)
2012. dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúknál is előfordul ez. :) Aranyos dolgok ezek.
2012. dec. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, lehet, hogy nem mész át nyávogósba, de a hanglejtésed tuti változik :)


25L

2012. dec. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ez tényleg így van, de fiúknál is.:P
2012. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem nem tünik fel, de már többen mondták... tényleg ennyire feltünö??
2012. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!