Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok milyen információ/kije...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok milyen információ/kijelentés, belső tulajdonság lehet visszataszító első benyomásnál?

Figyelt kérdés

Gondolok itt általában az első pár beszélgetések visszhangjára, milyen rossz/idegesítő tulajdonságokat tudtok leszűrni az első hoszabb beszélegtésnél (akár személyes, vagy netesnél) ?


Köszi előre is az értelmes válaszokat :)



2012. dec. 26. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha köp egyet előttem az elég kiábrándító. Vagy ha minden második szava az, hogy "he". :DD
2012. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha pl. egy csaj nem köszöni meg, ha meghívom valamire. Nem baj, ha nem ajánlja fel, hogy fizeti, én is ilyen régimódi vagyok, de ha utána meg se köszöni, abból arra következtetek, hogy önző, ilyen "nekem kijár" típus.
2012. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szürcsög, csámcsog, nyammog, túl sokat káromkodik, rágja a körmét, piszkos a ruhája, zsíros a haja, csipás a szeme, folyik a nyála..
2012. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy az is milyen lenne, hogy bemutatkozás után bevállalná ezt a fogd meg az ujjam dolgot :D
2012. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenre csak egy mondatban válaszol vagy ha sok a nem tudom. Határozatlanság, ha beképzelt pedig nincs mire, nincs se hobbija,se céljai, felszines. Ezek zavarnak a legjobban. 19l
2012. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha minden szót úgy kell kihúzni belőle és csak annyi önálló gondolata van, hogy - jajjdeszépvagy.

Attól komolyan frászt kapok.

De attól is, ha látszik rajta, hogy ha kicsit határozottabban nézek már összefossa magát. :-S

2013. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!