Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha a pasi megsértő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a pasi megsértődik, mert lemondtam a randit?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, nagyon aranyos volt, meg minden, és megbeszéltünk egy randit, de úgy, hogy mondtam neki, hogy nem biztos, mert bizonytalan a holnapi napirendem. Végül le kellett mondanom, és mikor este beszéltem vele, teljesen kiakadt, meg kikelt magából, hogy ő hogy várta, meg ezért úgy alakította, hogy a tesója elmenjen otthonról. És teljesen meg van sértődve. Engem eléggé lesúlytott ez az "elküldtem a bátyámat otthonról"-szöveg. Lehet, hogy nem is olyan rendes, mint látszik? :S


18/L


2009. aug. 24. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom akart volna egy kis mókát,de nem biztos.

Hát csábítsd vissza :)

2009. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak tudod ku*rva szar mikor valaki nagyon rákészül és akkor kiderül hogy hiába. Szerintem nem csak a bátyját küldte el otthonról hanem meglepetést is összehozott neked, ami nem lehetett egyszerű(és persze ezt nem akarta elmondani, mert legközelebb akkor már nem lenne meglepetés)... erre benyögöd hogy "Bocsi, hát más dolgom van." El is hiszem hogy ki volt akadva, én is ki lennék. Ez még nem jelenti azt hogy nem rendes!


Tanulság: Ha nem vagy biztos benn hogy el tudsz menni, inkább mondd hogy nem tudsz menni.

2009. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tesóját végülis csak azért is elküldhette otthonról hogy nyugodtan beszélgessetek, de nem lehet biztosra tudni.
2009. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyit hozzáfűznék, hogy a randi az két személyről szól szerintem, ezért én megértem, ha elküldte a bátyját! Azt akarta, hogy kettesben legyetek, és tényleg lehet, hogy meglepi is volt.

Én sem szeretem pl. ha egy csaj hozza a barátnőjét randira, aki aztán végig a nyakunkon lóg! :S Ha elkíséri, aztán elmegy, az úgy elfogadható, de alapvetően nem jó az, ha egy randin többen vagytok, mint 2-en! :) Szerintem.


És hát...szerintem hódítsd vissza, kérj elnézést, hogy nem tudtál elmenni, és máskor ha bizonytalan a programod, akkor inkább mondd azt, hogy nem tudsz menni, mert így nagyon rossz érzés, hogy rákészül a semmire! :)

Sok sikert!


15/F

2009. aug. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látogasd meg. Vegyél fel egy hosszú kabátot, és alá semmit. Meg fog bocsájtani.
2009. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább hívd meg te egy estére. Küldj el mindenkit valahová.

Közben csinálj egy kis jó vacsorát, persze a gyertya ne maradjon el.

És beszéljetek :D

2009. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!