Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen programot ajánlotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programot ajánlotok szilveszterkor a barátnővel? 19/F

Figyelt kérdés
Bulit nem szeretnék, a filmezés oké, de előtte még kéne vmi. Bowling? Vagy az béna kettesben?

2012. dec. 27. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
szerintem mindenki ugyanazt ajánlaná...
2012. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben lesztek? Akkor pl közös vacsorakészítés, pezsgőzés, sakkozás v bármilyen más kettesben játszható társasjáték.
2012. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem elmehettek valahova enni. Pizza, gyros stb
2012. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen kettesben


Kajálni már sokat voltunk, de ez a főzés egész jó.


De szívesen olvasok még ötleteket :)

2012. dec. 27. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszter? Az bulirol szol szerintem. Menjetek bulizni. En peldaul tartottam egy utoszilveszteri bulit csak a baratnommel. A bowling meg zsir :D, veregesd vallon magad az otletert
2012. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi :D


Hát a bulit azért nem szeretném mer a szórakozóhelyek ilyenkor borzalmasan tele vannak, házibuliba meg ugyan van 1 ahova tudnék menni, de csak én, őt nem tudtam elintézni hogy jöjjön (mer én is már úgy lettem meghívva, kb senkit nem ismerek onnan)

2012. dec. 28. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!