Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol találhatok olyan nőt, aki eljönne velem most szilveszterkor bulizni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok, nincsenek barátaim, és jó lenne egy kedves lánnyal kikapcsolódni. Tudom, hogy jóformán lehetetlen amit akarok, de hátha mégis van, aki vállalná...

29 F



2012. dec. 25. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A fóti úton válogathatsz kedvedre.:)
2012. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az "értelmes" választ! Bunkó
2012. dec. 25. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem iiis kell! Egész jól áll a degenerált fejemnek a félhomály, szóval úgy sokkal kevésbé vagyok hányingerkeltő.

21/F

2012. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tavaly elmentem egy diszkóba ami fullra tömve volt már emberekkel, persze már mindenkiben volt némi pezsgő is, és 10 perc alatt lett partnerem :D Még beszélni se nagyon kell.
2012. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy bunkó vagyok,de legalább nem vagyok egy csődtömeg.

29 évesen itt sírsz. Nem hiszem el,hogy nincsenek ismerőseid,haverjaid akikkel el tudnál menni és ismerkedni. Ha viszont tényleg csak magadra számíthatsz és senkivel nem tartasz oly formán valami közelebbi emberi kapcsolatot akkor valószinüleg nem a többiekkel van a hiba,hogy nem keresnek.bocs!

2012. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, és itt a tipikus magyar mentalitás: szóljuk le még jobban a másikat, had legyen még jobban maga alatt, még magányosabb... Nem ismered a hátteremet, de mindegy is...
2012. dec. 25. 17:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Még jó hogy leszól, hiszen itt minden 2. kérdést ilyen lúzerek tesznek fel.
2012. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
2012. dec. 26. 01:53
 9/10 anonim válasza:
Ha pesti vagy esténként irány a város, ahol lehet forraltborozni is pl ott simán lehet haverkodni,nőzni. 29 éves és ilyen szerencsétlen...
2012. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... szerintem nem sok lány menne ki a szilveszteri éjszakába egy vadidegen férfival... ezt megértheted.

Elmehetsz egyedül is egy buliba (nőknek ezt nem ajánlanám, de férfinak nem olyan kockázatos). Aztán ott majd megismerkedsz valakivel. Vagy ha nem vagy ilyen bevállalós, akkor ismerkedj az interneten, és chateld végig a szilveszter estét egy kedves lánnyal :-)


24/N

2012. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!