Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, nektek milyen az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek milyen az igazi jo elerhetetlen csaj? Milyen tulajdonsagai vannak, mindig van pasija, vagy mindig szingli? Milyen?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Micsoda? Ha elérhetetlen, akkor már nem jó.
2012. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos mindegyik elérhetetlen, mert egy vesztes vagyok.
2012. jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha mindig van pasija,az nem elérhetetlen,hanem qrva(mármint ha mindig más) abszolút taszít. Ha meg tartós kapcsolatban van valakivel,akkor elérhetetlen,de fel se merül,h bepróbálkozzak,így egy cseppet sem izgat fel. Ha mindig szingli,akkor nagy valószínűséggel ronda,vagy egyszerűen csak elviselhetetlen ,vagy éppen neki vannak hatalmas igényei,és válogatós. Vagy az uccsó eset,hogy olyan mint te,h csak meg akarja játszani az elérhetetlent,nem egy ilyen csajjal már összehozott a sors,amint észrevettem,h csak játszik,szemrebbenés nélkül faképnél hagytam.


Röviden és tömören arra akartam itt utalni,hogy "az igazi jo elerhetetlen csaj" nem létezik!

2012. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elérhetetlen csaj nincs, persze nem mindekinek.

Nekem olyan aki elérhetetlen, csak a pénzre, lakásra, kocsira gazdagságra és egyebekre hajt, nem is kell, nézzen ki bárhogy is. Az ilyen nőkben semmi kedvesség, semmi humor, semmi báj, semmi őszinteség nincsen, tehát nem kell!!

2012. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

röviden, tömören: olyan nincs. meg ha elérhetetlen lenne számomra, akkor miért lenne jó?

vagy van még egy olyan eset, hogy mondjuk a szép, kedves, kultúrált lány a holdon van, és azért nem érem el. De sokszor van, hogy a barátnőm is elérhetetlen, amikor futni megy. De mégis van jó elérhetetlen csaj. A barátnőm pont ilyen néha.. de csak telefonon. hogyha én is futok vele, utólérem. rövidtávon. azthiszem.

2012. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 quetzalcoatl ***** válasza:
Ha elérhetetlen az nem jó. A lánynak sem, mert ha olyanná válik, a fiúk nem mernek lépni. Ha valaki párkapcsolatban van, igenis muatassa magát elérhetetlennek a többi fiú számára. Ezáltal sokat nő az ő szemükben is, ergó ha egyszer szingli lesz, normális, megbízható lánynak tekintik, aki nem csak megdöngetni akarnak majd. :)
2012. jún. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább akinek még nem volt pasija.. akkor van esély rá hogy normális és nem csak ilyen pasizós...
2012. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Háát elég sok példa van rá,hogy van párkapcsolata, ami még komolynak is látszik, aztán egy idő után már másik fickóval jár a lányka, pedig nem ri banc kategoria. Csak akkor lesz elérhetetlen, ha karikagyűrű van az ujján, csak az az igazi síríg tartó, a többi az csak egy összeszokó időszak, aztán vagy megfelel a partner, vagy jön egy jobb, és dobja miatta. Az tehát,hogy van párkapcsolata semmit nem jelent, el lehet hódítani 10 ből kb 7 et. Ettől még nem lesz könnyűvérű nő. Bár még arra is számtalan példa van,hogy házas nő válik el a francba a kiunt férjura mellől, mert valaki mással jobban ég a tűz. Már második házasságban él satöbbi. Igazán elérhetetlen nő ilyen téren nem hiszem , h volna. Inkább az az elérhetetlen, aki távol él. Számomra elérhetetlen mondjuk az a csodálatos szinésznő, akibe annyira szerelmes vagyok, és kb egy kontinensnyi távolság választ el tőle. Egyébként általában azok a nők tetszettek mindig is, akiknek van valakiük. Mivel nem szoktam ratyi szórakozóhelyekre járni, így csak olyan jónőket szoktam látni, akikre már lecsaptak. De ezek közül azért kacsingatnak felém is néha néha páran úgy vettem észre. Volt olyan, aki viszont a paliján kívül még egy lepkére sem néz rá. Kicsit beteg lehet az agya. Ez a túlhűség is olyan erőltetett. Ha szeret valakit, akkor úgyis azzal marad. Ha talál jobbat, akkor meg lelép mellőle, ez ilyen egyszerű. De nyílván akik ugye kínkeservesen felszedtek egy nőt, azok nem biztos hogy preferálják ezt a bíztató hozzászólást, mert félnek hogy a nőjük olvassa ezt éppen, és a környezetükben van épp egy olyan férfi, aki már jobban tetszik neki, mint ők, és ez frusztrálja a manuszokat, nehogy megpattanjon a macájuk.
2012. júl. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!