Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen furmányos módszerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen furmányos módszerekkel lehet meg tudni hogy tetszek e a lánynak vagyis hogy akar e tőlem valamit komolyabban vagy csak beszélgetni szeret velem olyan haver vagy barát szinten?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Teljes bizonyossággal sehogy. Ha a külsődet dicséri, akkor viszont elég valószínű, h tetszel neki.
2012. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha néz, mosolyog és szemez veled, tartja a szemkontaktust.

Esetleg egy kölcsönösen (részedről és részéről is) nagyon bizalmas MEGBÍZHATÓ! barát által.

2012. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát én mondtam neki hogy nagyon jól néz ki,mindíg meg köszöni meg pirulós jelet küld mert még csak msn en beszélgetünk,aztán én mutattam egy két képet magamról,és ő is meg kérdezte hogy mire vagyok kíváncsi vele kapcsolatban,meg kérdezte hogy szeretnék róla látni pár képet és mondtam igen és mutatott jó párat,és tök jól el beszélgetünk hasonló a gondolkodása mint nekem és mindent ért amit csak el mondok neki.
2012. dec. 29. 11:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem akkor szimpatikusnak biztos, hogy szimpatikus vagy neki.
2012. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tegnap pl hívták az ismerősei kicsit szórakozni,tőlem kérdezte meg hogy menjen vagy ne menjen,mondom én nem mondhatom meg és azt mondta inkább itt marad velem beszélgetni aztán később mondta hogy nem bánta meg hogy velem maradt beszélgetni.
2012. dec. 29. 11:51
 6/15 Tyler913 ***** válasza:
Miért kéne ehhez bármilyen furmányos módszer? Ha el tudod hívni bárhova úgy,hogy csak kettesben legyetek,ha válaszol az sms-eidre,hívásaidra,ha tanújelét adja,hogy szívesen van Veled,ha nevet a poénjaidon,ha hagyja,hogy megérintsd,az mind annak a jele,hogy benne van a játékban. Ezek után az számít,hogy Te mit lépsz. Neked kell kezdeményezni,és bevállalni a visszautasítás kockázatát is,mert nincs olyan,hogy kockázatmentesen megtudom,tetszem-e a csajnak,és csak amikor már 1OO%-os biztossággal tudom,akkor kezdeményezek. Előbb kezdeményezz,és a csaj reakcióiból meg fogod látni,tetszel-e neki vagy sem.
2012. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem szóval ha fel dobnám neki hogy nem e akar valamikor élőben találkozni és azt mondja igen akkor azzal már egy lépéssel közelebb vagyok hogy meg tudjam hogy smint
2012. dec. 29. 11:56
 8/15 Tyler913 ***** válasza:

Élőben? Mér' eddig hogyan találkoztatok? Mik vagytok,zombik?


Amúgy még mindig nem érted. Ez nem úgy működik,hogy a csajnak fixen tetszel,avagy nem és Neked meg kell tudnod mi a helyzet,hogy léphess. A nők nem így működnek.

Lehet,hogy szimpatikus vagy neki,de ez még csak szimpátia,nem jelenti azt,hogy össze is jönne Veled. Az azon múlik,hogy Te tudsz-e férfiként viselkedni Vele,fel tudsz-e mutatni olyan értékeket,amelyek vonzalmat ébresztenek benne. Például hogy képes vagy-e kezdeményezni nála és elhívni randizni. Mert ha még erre se vagy képes,az azt jelenti,gyáva vagy. Gyáva pasi pedig senkinek sem kell.


Szóval hívd el,de ne úgy,hogy "nincs kedved-e véletlenül esetleg". Ha pozitív választ akarsz,pozitív módon kérdezz,pl. "Szia,eljössz velem péntek délután.....blabla"

2012. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem zombik csak msn en beszélgettünk
2012. dec. 29. 12:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem a viselkedéseden múlik a sikered, hanem h külsőre tetszel-e a lánynak.
2012. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!