Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan aki elrontotta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki elrontotta az első csókot?

Figyelt kérdés

Van itt olyan lány vagy fiú aki valahogyan elrontotta az első csókot? Ha igen hogy? És lécci adjatok tanácsot nagyon parázok.

L15



2012. dec. 29. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.
2012. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem kell ezen parázni... Ha az érzelmek megvannak, automatikusan rá fogsz érezni... Én amikor először csókolóztam, csak azért csináltam, hogy kipróbáljam, hogy milyen, és borzasztó volt... Nem nyitotta ki rendesen a lány a száját, és kb harapdálta a nyelvem, vagy nem tudom mit csinált, de az nem az én hibám volt... Második csók az már jó volt, meg ha a másik fél is jól csinálja, akkor nincs gond...

Amúgy pesti vagy? Megtaníthatlak, ha gondolod! :P

2012. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi de messze lakok!:)
2012. dec. 29. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam jobban nehéz elrontani, mert megvolt a lehetőség, és kihagytam.
2012. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csókolóztam olyan lánnyal, akinek én voltam az első, (legalábbis elmondása szerint) hát nem volt olyan jó, de mondtam neki, hogy nem kell emiatt aggódni, majd gyakoroljuk majd és jobban fog menni. - Na és te kedves hol laksz? Én is elég messze lakom Pesttől. :P
2012. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki felajánlotta a gyakorlás lehetőségét, de ha nem gond nem élek vele! :)
2012. dec. 31. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!