Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép, vonzó 13-16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép, vonzó 13-16 éves lányok miért csak páwa göncös srácokkal barátkoznak, járnak el együtt sok helyre?

Figyelt kérdés

Láttam pár szép lányt a plázában meg a belvárosban is és mindig ilyen páwa göncös arcokkal voltak együtt. Egy átlagos öltözködésű srácnak semmi esélye a szép lányoknál?

Szóval kell ilyen sapka, csőnadrág, meg drága pólók, ingek stb. Esetleg valaki tudna összeállítnai valami jó kombot. 50 kilós gyerek vagyok és alacsony, hátha ez kell, hogy jó ruhákban járjak és így lehet csak szép baarátnőm én megteszem.


2012. dec. 18. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:

szörnyű....

Mert ők a menők és ez a divat.

2012. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebbe a korosztályba tartozom,nem tartom ocsmánynak magam,de egy hozzád hasonló fiú tetszik...kisugárzás kérdése..
2012. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. Valakinek ez tetszik valakinek az. Egy átlagos srácnak átlagos szerkóban is ugyanannyi esélye van mint egy k*csöcs pawaaaaskodónak. Legyél csak simán jófej a csajok azt csípik.
2012. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt ne általánosíts!

Másrészt ez még az a korosztály, akiknek nem nyílt még ki eléggé az értelme ahhoz, hogy ne essenek egykönnyen a média és ezáltal a divat befolyása alá. Többségük azért kinövi idővel, aki meg nem... hát, ő is megkapja majd az életben, ami neki jár ;)

2012. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz!!!Én kimondottan utálom az ilyen fiúkat :)
2012. dec. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
hülye. inkább testépíts, sokkal többre mész (de legyen étrend)
2012. dec. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
NE ÁLTALÁNOSÍTS!! Miért kell? Rengeteg csinos lányt ismerek akinek nem jönnek be az ilyen fiúk. Mint ahogy nekem se. 15/L
2012. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez szerintem sem igaz.Neked eddig egy barátom volt, aki vicces volt, intelligens és kedves.Nem volt páva :)

Most tetszem egy fiúnak aki páva és sok lánynak tetszik, de nekem egyáltalán nem, mert nem vicces, és sokszor bunkó másokkal.Nekem is azok a fiúk tetszenek, akiknek van humorérzékük (nem mások kárára!) És azért van valami a fejükben is káposztaleven kivül :)

2013. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 espan válasza:

"hülye. inkább testépíts, sokkal többre mész (de legyen étrend)"


:DD


szóval inkább tanulj, találj vmit amiben qrva jó vagy aztán a keress annyit h tapadjanak a nők. IT mérnökként bőven 700e havi felett tudsz pl keresni nettóban ha jó vagy.


van abban valami durván szánalmas ha valaki pólóval vagy testépítéssel akar nőzni, pláne ha nőként erre tapad:)))

2015. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!